درباره ما

واژه نیوز (خبرگزاری فرهنگیان) از ابتدای مردادماه سال 94 به همت چند تن از فرهنگیان و با هدف ارائه آخرین اخبار آموزش و پرورش، تحلیل‌ها و گزارش‌ها و پوشش تمامی اخبار مرتبط با فرهنگیان در یک سایت شروع به کار کرد.

واژه نیوز رویکردی ملی دارد و در پاسداری و حفظ ارزش ها و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و مقام معظم رهبری و شهداء از هرگونه تعصبات حزبی و جناحی خود را به دور می داند.

سایت واژه نیوز راهی طولانی در پیش رو دارد و در این مسیر طولانی و دشوار کمک و مساعدت شما فرهنگیان عزیز و زحمتکش را می طلبد و امیدواریم ما را در این مسیر تنها نگذارید.

واژه نیوز متعلق به هیچ نهاد و ارگانی نیست و با هزینه شخصی اداره میگردد. بدیهی است پرداخت هزینه های طراحی سایت، نگهداری و پشتیانی سایت و بروز رسانی هر روزه سایت برای ما دشوار است و نیاز به کمک شما همکاران گرامی داریم. 

چگونه می توانید کمک کنید:

شما همکاران عزیز و فرهیخته به دو صورت میتوانید به واژه نیوز کمک کنید:

1) کمک معنوی: شما عزیزان میتوانید با معرفی واژه نیوز به دیگر همکاران فرهنگی به رشد و اعتلای سایت کمک کنید و در صورتی که وبلاگ یا وبسایتی دارید میتوانید لینک این خبرگزاری را در وبلاگ یا وبسایت خودتان قرار دهید.

2) کمک مادی: شما عزیزان میتوانید با پرداخت مبلغ ناچیزی (حتی هزار تومان) به ما در تامین هزینه های سایت کمک کنید تا همچنان بتوانیم افتخار خدمت به شما بزرگواران را داشته باشیم. جهت واریز مبلغ به صورت آنلاین روی لینک روبرو کلیک کنید:    پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای شتاب

در صورتی که هر گونه پیشنهاد کمک و همکاری و یا ایده و انتقادی دارید حتما از طریق ایمیل یا فرم تماس با ما تماس بگیرید. صمیمانه دستان گرم شما را میفشاریم و پیشنهادات و انتقادات شما را با جان دل میشنویم و تمام تلاشمان را میکنیم تا هر روز بهتر از روز قبل باشیم و خداوند متعال و شما همکاران عزیز از ما خشنود و راضی باشید.

با تشکر و سپاس فراوان

مدیریت واژه نیوز

ایمیل: vajenews.ir@gmail.com