متمم آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه برای گروه پزشکی منتشر شد

متمم آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه برای گروه پزشکی منتشر شد

وزارت بهداشت متمم آیین نامه بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه برای دانشجویان علوم پزشکی را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری واژه نیوز به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت (مفدا)، مهلت شرکت در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه ۲۰ آبان ماه ۹۸ پایان می یابد.

کلیه دانشجویان می توانند با مطالعه دقیق آیین نامه و شیوه نامه سال ۱۳۹۸، نسبت به ثبت نام و شرکت در این جشنواره اقدام کنند.

بر اساس متمم این آیین نامه که از سوی وزارت بهداشت منتشر شده است: «با توجه به این که بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دوره گذراندن رساله موفق به انجام پروژه های تحقیقاتی می شوند، سنوات مجاز جهت شرکت در جشنواره برای کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد (ناپیوسته) از ۴ به ۶ نیمسال و برای کلیه دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) از ۸ به ۱۰ نیمسال افزایش می یابد (ماده ۲-۴).   

با توجه به این که دانشجویان متقاضی از زمان ابلاغ آیین نامه تا آغاز ثبت نام در جشنواره، زمان کافی برای ارتقای نمره آزمون زبان را نداشته اند، امتیاز زبان مطابق جدول (امتیازات سال گذشته) محاسبه خواهد شد (ماده ۴-۳)

برای دانشجویان دکتری عمومی رشته داروسازی، نمره آزمون ۱۸۰ واحدی به جای آزمون جامع علوم پایه، در امتیازات آموزشی متقاضی لحاظ خواهد شد (ماده ۴-۱)»

متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می توانند با مراجعه به پایگاه Nemooneh.behdasht.gov.ir و تکمیل فرآیند ثبت نام در این دوره از جشنواره دانشجوی نمونه کشوری شرکت کنند.

کد خبر ۴۷۶۸۱۶۴

Related posts

Leave a Comment