رئیس جمهور روز دانشجو به کدام دانشگاه می رود

رئیس جمهور روز دانشجو به کدام دانشگاه می رود

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو گفت: اسامی ۳ دانشگاه برای برنامه ۱۶ آذر و رفتن رئیس جمهور به آنها شنیده شده است.

حجت الاسلام مصطفی رستمی ٍ با اشاره به روز دانشجو و برنامه دانشگاه ها گفت: برنامه کلی، تشویق و اجرای برنامه هایی است که هم به نشاط دانشجویی توجه می کند و هم به اهداف روز دانشجو و فلسفه قیام دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ توجه دارد.

وی ادامه داد: امسال هم با توجه با حساسیت های عمومی که در کشور بوده، انتظار از دانشگاه‌ها این است که از موقعیت عمومی کشور، تبیین درست داشته و همچنین به روش های اجرایی، نقد مشوقانه داشته باشند.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها افزود: از دانشجویان انتظار می رود  چشم اندازهایی ترسیم کنند که کمک می کند کشور به نقطه خوبی برسد.

وی درباره اینکه رئیس جمهور روز دانشجو در کدام دانشگاه حضور خواهد داشت، گفت: اطلاعی ندارم ولی شایعاتی در این خصوص شنیده ام که ممکن است در دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و یا یکی  از دانشگاه ها در مشهد مقدس به دلیل سالگرد تاسیس دانشگاه مذکور حضور یابد.

کد خبر ۴۷۸۲۳۱۳

Related posts

Leave a Comment