تقدیر دفتر رئیس جمهوری از وزیر آموزش و پرورش


تقدیر دفتر رئیس جمهوری از وزیر آموزش و پرورش

در پی تلاش آموزش و پرورش برای بازگشایی مدرسه ای سیلزده در روستای چم مهر شهرستان پلدختر استان لرستان، دفتر رئیس جمهوری طی نامه از وزیرآموزش و پرورش تقدیر کرد.

 به گزارش خبرگزاری واژه نیوز، در پی پخش فیلم ۵۵ ثانیه ای در فضای مجازی که در آن دانش آموزان روستای سیلزده چم مهراز توابع شهرستان پل دختر استان لرستان چند روز قبل از آغاز سال تحصیلی با توصیف و تشریح وضعیت مدرسه خود پس از وقوع سیل فروردین ماه، از رئیس جمهور خواسته بودند زنگ مهر را درآن مدرسه به صدا درآورد، نهاد ریاست جمهوری طی نامه ای به وزیرآموزش و پرورش توجه به آن مدرسه و پیگیری موضوع بازگشایی این مدرسه را مورد تاکید قرار می دهد.

آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان با تلاش شبانه روزی اقدام  به تعمیر و تجهیز دو باب مدرسه روستای چم مهر می کند و شرایط حضور دانش آموزان در اول مهر در مدرسه را فراهم کردند به طوری که زنگ مهر با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان و همچنین جمعی از مسئولین در مدرسه ۲۲ بهمن این روستای سیل زده  به صدا در آمد.

دفتر رئیس جمهور طی نامه ای از اقدام وزیر آموزش و پرورش در خصوص پیگیری درخواست دانش آموزان روستای سیلزده چم مهر شهرستان پلدختر قدردانی کرد.

کد خبر ۴۷۴۱۷۱۱

Related posts

Leave a Comment