به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم/ مشاوره رایگان برای دانشجویان سوره

به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم/ مشاوره رایگان برای دانشجویان سوره

رئیس دانشگاه سوره با اشاره به اینکه آغاز دوره دانشجویی همراه با شروع زندگی اجتماعی جدید است، افزود: به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم و می دانیم آینده در دستشان است.

به گزارش خبرگزاری واژه نیوز به نقل از دانشگاه سوره، مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه سوره با حضور مسئولین دانشگاه سوره و دانشجویان در تالار اندیشه حوزه هنری با هدف خوش آمدگویی به دانشجویان و معرفی دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه سوره: ارتباط با خدا مقدمه شکل گیری سلوک اجتماعی دانشجو است

در ابتدای این مراسم محمد حسین ساعی رئیس دانشگاه سوره ضمن خوش آمدگویی به دانشجویانی که امسال در مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند گفت: به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم و می دانیم آینده در دستشان است.

رئیس دانشگاه سوره خطاب به دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه گفت: آغاز دوره دانشجویی همراه با شروع زندگی اجتماعی جدید شماست و انتظار داریم آمادگی های ذهنی و روحی را در خود ایجاد کنید.

وی ادامه داد: رسیدن به موفقیت بدون تلاش امکان پذیر نیست و برای موفقیت در بازار پرقابت کاری این تلاش ضروری است.

ساعی با بیان اینکه همه افراد موفق و اثرگذار در جامعه، جدیت و سلوک شخصی درستی داشته اند گفت: بهترین سلوک، سلوک با خداوند است که باعث موفقیت در زندگی مادی و روحی می شود.

رئیس دانشگاه سوره افزود: قدرتی که در این ایام توانسته معجزه ای مثل پیاده روی اربعین را خلق کند، مطمئنا از هر کدام از ما می تواند انسانی قدرتمند و موفق بسازد لذا سعی کنیم در این مسیر قدم برداریم.

ارائه خدمات متنوع مشاوره ای رایگان به دانشجویان دانشگاه سوره

در ادامه این مراسم زهرا رویتوند مسئول دفاتر مشاوره دانشگاه سوره با اشاره به خدمات ارائه شده به دانشجویان گفت: برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مسئولین دانشگاه به شکلی است که مشاورین معتبر، تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

وی گفت: مشاورین مستقر در این دفتر در مراکز دیگر با مبالغ بالا خدمات مشاوره می دهند، ولی برای دانشجوهای دانشگاه سوره تمام خدمات در زمینه های فردی و خانواده و مشاوره قبل و بعد از ازدواج و انواع تست های روان شناختی و تست شخصیت شناسی به صورت رایگان انجام می شود.

رویتوند افزود: آگاهی کمک می کند تا رفتارمان را نسبت به شناخت از محیط برنامه ریزی کنیم و به همین منظور خدمات مشاوره ای برای کمک به ارتباطات بهتر و همچنین کسب هویت درست اجتماعی در اختیار دانشجویان قرار دارد.

مشاور دانشجویی دانشگاه سوره با بیان این که همه ما دوست داریم آگاهی اتفاق بیفتد و این آگاهی به ما کمک می کند تا رفتارمان را برنامه ریزی کنیم گفت: بزرگترین مشکل در دانشجویانی که به دفتر مشاوره مراجعه می کنند، نوع ارتباط آنها است؛ اگر دانشجویان توسط دفتر مشاوره با محیط دانشگاه آشنا شوند و شناخت پیدا کنند، می توانند ارتباط بهتری هم داشته باشند.

وی افزود: حفظ ارزش ها موثرترین عامل رشد شخصیت است که وقتی به ارزشهای مان رجوع می کنیم، در واقع به حرمت های مان رجوع کرده ایم. دانشجوهای سوره واقعا فوق العاده هستند و امیدوارم فرهنگ کمک گیری از مشاوره در دانشگاه سوره به خوبی نهادینه شود.

کد خبر ۴۷۴۳۲۲۳

Related posts

Leave a Comment