نماینده مردم بروجرد درگذشت رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز را تسلیت گفت


نماینده مردم بروجرد درگذشت رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز را تسلیت گفت

خرم‌آباد- علاء‌الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی درگذشت مرحوم «محمدرضا حافظی» رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری واژه نیوز، علاء‌الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی درگذشت مرحوم «محمدرضا حافظی» رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

خبر ناگوار درگذشت چهره ماندگار ایران و افتخار دیار لرستان و شهرستان بروجرد «دکتر محمدرضا حافظی» باعث اندوه فراوان گردید.

شادروان حافظی، رئیس فقید انجمن خیرین مدرسه ساز که به همت وی هزاران میلیارد تومان صرف ساخت هزاران مدرسه در شهرها و روستاهای ایران گردید و برای وی ان شاالله باقیات الصالحاتی است که قطعاً ذخیره آخرت وی خواهد بود. ایشان در طی عمر پربرکت خویش خدمتی کم نظیر در پیشرفت فرهنگ و آموزش ایران اسلامی انجام داد که زحمات ایشان توسط رهبر معظم انقلاب و وزرای آموزش و پرورش دولت‌های مختلف مورد تفقد و تقدیر قرار گرفته است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده مکرم ایشان و همه همشهریان بروجردی و استان لرستان و ملت شریف ایران برای آمرزش روح آن مرحوم از خداوند متعال طلب مغفرت و برای خانواده مکرم و همه بازماندگان صبر و اجر مسالت می‌نمایم.

کد خبر ۴۶۳۸۵۴۳

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment