تجمع ۲۰ خرداد مقابل صندوق به چه دلیل ⁉️‼️

تجمع ۲۰ خرداد مقابل صندوق به چه دلیل ؟؟‼️

 

 

 

🔹یکی از دلایل تجمع در مقابل صندوق ، علاوه بر جلوگیری از فروش اموال بازنشستگان ، اهتمام مسئولین صندوق جهت شفاف سازی و همطرازی سازی حقوق بازنشستگان سنوات مختلف و رفع تبعیض آن از منابع در آمد صندوق می باشد.

 

🔹وقتی وزیر محترم ادعا دارد که ۱۳۰۰۰ میلیارد تومان بطور غیر قانونی از شرکتهای و … صندوق بازنشستگان برداشت شده و التماس میکند که به حساب برگردانیده شود تا پرونده اختلاسی تشکیل نشود. که این موضوع واقعا جای سوال دارد و بی کفایتی نظارتی دولت بر اموال صندوق را که سرمایه ماست میرساند.، می تواند یک منبع درآمد از خود سرمایه جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری سنوات مختلف بدون اتکا به منابع دولت باشد.

 

🔹دوستان عزیز مستحضر می باشید که در گردهمایی داخل سالن اجتماعات وزارت رفاه در زمان تصدی جناب دکتر ربیعی خانم جلودار زاده اعتراف صریح داشتند که در سال ۹۳ در زمان دولت دهم سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح یک بار بازنشستگان خود را با افزایش ۱۰۰ در صدی حقوق و مزایا از منابع دولت بهرمند ساخت و حقوق انها به یک باره از ۷۵۰ به ۱۵۰۰ تومان بطور مثال افزایش یافت .

 

🔹مسلم است این افزایش بر اساس حکم مقنن در ماده ۶۴ صورت گرفته است ، و رایزنی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح موثر واقع شده و مورد التفات جناب دکتر نوبخت بوده است .

 

🔹لذا از آنجائیکه التفات ایشان همواره بر ما دریغ میشود پس ما بطور مصرانه ، میتوانیم از همین سرمایه های هنگفت نهفته در شرکتهای دولت که گویا تنها برداشتهای غیر مجاز آن توسط جناب وزیر اشکار سازی شده فقط ۱۳۰۰۰ میباشد را جهت این امر هزینه و با نظارت بازنشستگان بر امور تقسیم آن استفاده کنیم.

 

🔹یکی از نمایندگان مجلس شخصا بعد از عید این مطلب را برایم پیشنهاد نمود که چرا شما از منابع صندوق که سرمایه خودتان است و هیچ قوانین دست پاگیر دیگری برای استفاده و اختصاص ان جهت رفع تبعیض بین بازنشستگان صندوق کشوری استفاده نمیکنید،؟

 

🔹دوستان با تامل و همدلی ما میتوانیم به همین سادگی بیشتر کمبودهای دریافتی خود را بر طرف سازیم که به طور متوسط این ۱۳۰۰۰ میلیارد تومان نزدیک ۱ میلیون تومان به هر نفر تاثیر افزایش داشته باشد.

 

🔹همه چیز بستگی به همدلی و همبستگی شما و استمرار بر خواستهای قانونی و بحق و بهینه شما دارد.

 

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment