نامه سر گشاده بازنشستگان به جناب آقای دکتر لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی

نامه سر گشاده بازنشستگان به جناب آقای دکتر لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی

 

 

 

با سلام
احتراما همانگونه که استحضار دارید دولت دوازدهم در دیماه سال ۹۶ لایحه اصلاح و دایمی تمودن قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس محترم شورای اسلامی تقدیم تمود که پس از گذشت یکسال از تاریخ ارایه لایحه مجلس محترم وارد بررسی اصلاحات و الحاقات این لایحه در کمیسیون مشترک گردید که بقرار اطلاع این لایحه تا اواخر فصل نهم این قانون در کمیسیون موصوف بررسی و به دلیل الویت بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ فعالیت این کمیسیون متوقف گردید.
پس از دایمی شدن کلیات قانون مدیریت خدمات کشوری که در جلسه مورخ ۲۶ اسفند ۹۷ در صحن علنی بصورت ماده واحده مورد تصویب مجلس شورای اسلامی قرار گرفت کارمندان و بازنشستگان دولت انتظار دارند که با توجه به اعلام رییس محترم کمیسیون مشترک مابقی فصول و مواد باقیمانده لایحه پیشنهادی دولت در بهار سال ۹۸ وبا انجام بررسی های فنی و کارشناسی و با توجه به خواسته ها و مطالبات ذی نفعان و مصالح نظام اداری کشور در قالب اصلاحات و الحاقات بعدی که در متن ماده واحده تصریح و تبیین شده است به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و پس از تایید شورای نگهبان جهت اجرا به دولت ابلاغ گردد.
بنا براین ما جامعه بازنشستگان کشوری انتظار داریم کمیسیون مشترک مجددا با دستور هیات رییسه محترم مجلس تشکیل و فعالیت خود را هر چه سریعتر در اردیبهشت سال ۹۸ آغاز و ضمن بررسی های لازم ، اصلاحات و الحاقات نهایی مورد نیاز قانون مدیریت خدمات کشوری را به اتمام رسانده و گزارش نهایی خود را جهت طرح در صحن علنی به هیات رییسه محترم مجلس شورای اسلامی ارایه نماید. پیشاپیش از الطاف جنابعالی و اوامر مساعدی که برای ادامه سریعتر فعالیت کمیسیون مشترک صادر خواهید فرمود صمیمانه سپاسگزاربم.
شورای هماهنگی کانون های استان ……………
رونوشت :
– جناب آقای دکتر لطفی رییس محترم کمیسیون مشترک بررسی اصلاحات و الحاقات قانون مدیریت خدمات کشوری جهت استحضار و پیگیری تشکیل مجدد این کمیسیون
– جناب آقای دکتر خدادادی رییس کمیسیون اجتماعی جهت استحضار و پیگیری
– جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت استحضار و پیگیری
جناب آقای دکتر صالحی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری جهت استحضار

 

 

ارسالی : نصراله خلیلی

Related posts

Leave a Comment