دومین جلسه کمیسیون تخصصی بودجه و معیشت بازنشستگان در سال۱۳۹۸

دومین جلسه کمیسیون تخصصی بودجه و معیشت بازنشستگان در سال۱۳۹۸

 

 

 

دومین جلسه کمیسیون تخصصی بودجه و معیشت در سال۱۳۹۸ در مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۸ در ساختمان میر عماد باحضور آقایان اشرف_ قریشی _ جهانگیری _ امیری _ میرزاخانی مقدم _ امین _ خانزاده و خانم سعدالدین برگزارو در مورد افزایش حقوق سال ۱۳۹۸ بحث وگفتگو شد.

درمورد افرایش حقوق دولت اعلام کرده کمتر از ۴۴۰/۰۰۰ تومان نباید باشد و حداقل حقوق در سال۱۳۹۸ ، ۱۵۷۵۸۵۰ تومان اعلام شده که مشکلات بازنشستگان با این گرانی وتورم حل نخواهد شد افزایش حقوقها در دو مرحله اجرا خواهد شد در مرحله اول ۱۸٪ به پایه حقوق اسفند ماه اضافه خواهد شد.

مرحله دوم : افزایش حقوقها از طریق همسان سازی با توجه به بودجه دولت واولویت با حقوقهای زیر ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان میباشد و سپس بصورت پلکانی مابقی حقوقهای افزایش خواهد یافت

مبلغ حق عائله مندی :ضریب سال ۱۳۹۸ که ۲۱۲۰ میباشد ضربدر ۸۱۰ میشود ۱۷۱۷۲۰۰ریال وحق اولاد ضریب سال ۹۸ یعنی ۲۱۲۰ ضربدر ۲۱۰ میشود ۴۴۵۲۰۰ ریال

بحث اصلی این کمیسیون دراین جلسه بررسی ایین نامه شرح وظایف این گروه بوداگر چنانچه صندوق امار وارقام حقوق دریافتی ها را اعلام کند کار کارشناسی بهتری انجام میگیرد با بررسی ایین نامه واصلاح ان در جلسه بعد باید مورد تایید شورا وصندوق قرار گیرد .

با ارزوی توفیق بازنشستگان عزیز وباتشکر از عزیزانی که بدون چشمداشت وبا هزینه شخصی خود زحمت میکشند تا بتوانند حق وحقوق ازدست رفته بازنشستگان را احیا کنند خیر پیش

 

 

ب ) نوبخت مجلس را دور زد

 

از روز گذشته جدولی در گروه های مجازی منتسب به سازمان برنامه و بودجه منتشر شده است که متاسفانه حکایت از آن دارد که رئیس سازمان برنامه و بودجه مطابق دو سال گذشته عزمی برای بهبود وضعیت بازنشستگان ندارد.
جناب آقای حاجی بابایی! اگر جدول مذکور واقعاً دستور العمل افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ باشد بیش از آنکه ظلم و بی عدالتی در حق بازنشستگان شده باشد.

توجه داشته باشید بعد از آن همه جا و جنجال در مجلس و مناظرات تلویزیونی دقیقا نوبخت رئیس مجلس ، شما و مجلس را مورد بی مهری و توهین قرار داده است. آیا مجلسی که نتواند ضمانت اجرایی را برای اجرای مصوبات خود تضمین نماید میتواند “عصاره ملت باشد”؟

 

 

سخن و اظهار نظر پیشکسوتان پیشرو یزد

ارسالی : نصراله خلیلی

Related posts

One Thought to “دومین جلسه کمیسیون تخصصی بودجه و معیشت بازنشستگان در سال۱۳۹۸”

  1. بازنشسته

    سلام جالب اینجاست جناب نوبخت پس از پیام رییس مجلس در بررسی بودجه ۹۸ اعلام نمود که مصوبه مجلس را اجرا می کند؟؟؟؟!!!!!!!نمایندگان محترم هرچه سریعتر آقای نوبخت را به مجلس احضار نموده واز رییس مجلس وهیت رییسه تا تمام نمایندگان مجلس از وی توضیح و علت اجرا نکردن مصوبه حقوقها از سوی مجلس را جویا شوند خیلی دقیق و بدون فوت وقت چرا که آقای حاج بابایی نیز اعلام کرده که این ۱۸ درصد ومبلغ ۴۴۰ هزارتومن را آقای نوبخت بر چه اساسی است؟؟؟؟

Leave a Comment