اخطار به دولت دکتر روحانی: گرانی بنزین خط قرمز ماست

اخطار به دولت دکتر روحانی: گرانی بنزین خط قرمز ماست

 

 

 

هراز چندگاهی زمزمه گرانی بنزین یا دونرخی کردن ان به گوش میرسد ودولت بی تدبیر بجای برطرف کردن بارسنگین اقتصادی در صدد است فشار بیشتریی به مردم بیاورد وبه نظرمیاید نارضایتی وفشاراقتصادی برمردم ازسوی دولت هدفدارطراحی واجرا میشود ودرحالی که حقوق کارمندان براساس ریال است این مسولین بی تدبیر ان رابادرامدحاشیه خلیج فارس محاسبه میکنند وهرازچندگاهی روی افزایش بنزین مانور میدهند سوال ما این است مگه درامدما مثل حوزه خلیج فارس است که نرخ بنزین را با انان میسنجید وهزاران موارد دیگر که مقایسه میکنید پس شما هم لطف کنید حقوق ودرامد مردم را بر اساس دلار بدهید انوقت بنزین را دو برابر کنید . و
سوال اینست که چرا می خواهند بنزین را گران کنند؟
اولین بهانه گران بودن بنزین در سایر کشور‌ها هست، این در حالی هست که ما کشور صاحب نفت هستیم و برای تولید بنزین نیازی به خرید نفت از دیگران نداریم و تولید بنزین برای ما بسیار ارزان‌تر از هزار تومان تمام می‌شود، پس چرا ما باید به نرخ کشور‌هایی که نفت ندارند بنزین را بخریم؟ در کشور‌های نفت‌خیز منطقه بنزین حتی از کشور ما هم با نرخ کمتری بفروش می رسد.
دومین بهانه اینست که بنزین در کشور ما بوسیله مرزنشینان قاچاق می شود، به فرض هم که این صحیح باشد، مگر میزان آن چقدر هست که قابل توجه باشد چرا بجای مبارزه با قاچاق انرا گران کنید وفشار به همه ملت بیاورید
در شرایطی که کشور‌های دیگر نفت ما را تحریم کرده‌اند و ما مازاد تولید نفت داریم، چرا باید بنزین گران شود و یکبار دیگر گرانی بنزین باعث افزایش قیمت تمام کالاهای دیگر بشود؟
هموطنان عزیز در صورتی که بنزین گران شود فقط این ما هستیم که باید بنزین گران بخریم والا تمام نهادهای دولتی که سهمیه بنزین ارزان می‌گیرند و این ما هستیم که یکبار دیگر پس از گرانی دلار باید یک سونامی دیگر گرانی را تحمل کنیم.
ما به دولت روحانی اخطار می کنیم و اعلام می کنیم که بالا رفتن قیمت بنزین خط قرمز ماست و دیگر اینرا تحمل نمی‌کنیم.
*ایرانی غیرت داشته باش و این مطلب را برای دیگران بفرست تا دولت بفهمد که این بار دیگر ما تحمل نخواهیم کرد و با هر روشی که بشود جلوی این تصمیم غلط می ایستیم.

 

 

کارمندان – بازنشستگان ناراضی از طرح وبرنامه های دولت بی تدبیر و نا امید

Related posts

Leave a Comment