گزارش آخرین رایزنی ها با نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان

گزارش آخرین رایزنی ها با نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان

 

خبرگزاری فرهنگیان:
شنبه مورخ ۴ اسفندماه با هماهنگی که با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعمل آمده بود از ساعت ۱۲.۱۵ تا.۳۰ ۱۴ با نمایندگان زیر ملاقات شد و مباحث بودجه همسان سازی و نحوه افزایش سنواتی سال ۹۸ با آنها بطور مبسوط مطرح گردید.
نمایندگانی که با آنها ملاقات شد عبارتند از :
دکتر عارف, دکتر فرهنگی, دکتر بیگی, دکتر خدادادی, دکتر پورحسین و جناب میرزاده
با جناب تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق بطور جداگانه و در معیت برخی نمایندگان مجلس ملاقات انجام شد و تمام قول و قرارهایی که امیر فرهنگی نماینده بازنشستگان لشکری در جلسه ملاقات با دکتر نوبخت به نقل قول از رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرده بود به ایشان اعلام شد تا بعنوان رییس کمیسیون تلفیق همراهی بعدی را بعمل آورند.
در ملاقات با دکتر حاجی بابایی طرح ایشان را که بنحوی برقراری توازن و عدالت برای پلکانی نمودن یا توزیع مساوی بودجه افزایش سنواتی بین کارمندان و بازنشستگان است را مجددا بازخوانی کردیم و حمایت جامعه بازنشستگان را از طرح ایشان یا دکتر فرهنگی نایب رییس کمیسیون تلفیق اعلام نمودم.
قرار شد نمایندگان همسو با بازنشستگان پیشنهادات اصلاحی خود را در صحن علنی مطرح نمایند تا بودجه ای که برای افزایش سنواتی و همسان سازی توسط دولت و کمیسیون تلفیق مصوب شده است مورد بازنگری اساسی قرار گیرد و حقوق های پایین از افزایش سنواتی بیشتر و حقوق های بالاتر از افزایش سنواتی کمتری بهره مند شوند که منوط به بررسی و تصویب صحن علنی خواهد بود.

گزارشی کوتاه از : نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید