ساختار ضد فساد در صندوق بازنشستگی کشوری ایجاد کردیم

مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه ادعا نمی‌کنم جلوی فساد را گرفتم اما ساختار ضد فساد ایجاد کردم گفت: کسی نمی‌تواند بگوید که در این یک سال تخلفی رخ داده که من کوتاهی کرده باشم. با رودربایستی از کنار مسائل عبور نکردم.

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان به نقل از ایسنا , جمشید تقی‌زاده در مراسم تودیع اش از صندوق بازنشستگی کشوری، انتصاب میعاد صالحی به عنوان مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری را تبریک گفت و اظهار کرد: صندوق بازنشستگی همانند فرزندی است که از یادمان نمی‌رود و همچنان برای رشد و تکامل آن تلاش می کنیم.

وی افزود: از ذینفعان و بازنشستگان فرهیخته قدردانی می‌کنم. تلاش ما این بود که آنها در آرامش فکری باشند. در یک سال گذشته حتی اگر یک خلاف اتفاق افتاده باشد من میپذیرم زیرا می‌دانم مدیرانم با همه وجود ایستادند و می‌دانم با چه مشقاتی کار کرده‌اند.

تقی زاده با اشاره به اینکه صندوق نیروی انسانی فرهیخته و خوبی دارد گفت: ادعا نمی‌کنم جلوی فساد را گرفتم اما ساختار ضد فساد ایجاد کردم و کسی نمی‌تواند بگوید که در این یک سال تخلفی رخ داده که من کوتاهی کرده باشم. با رودربایستی از کنار مسائل عبور نکردم.

مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه از اصول خودم در هر موردی به خاطر سمت و جایگاه نمیگذرم عنوان کرد: به اصول خود پایبندم و اجازه نمی‌دهم خدشه دار شود. نظام را دوست داریم و خون داده ایم و از آن صیانت می‌کنیم.

وی ادامه داد: سعی کردیم پرونده افرادی که هزاران میلیارد تومان را از صندوق بردند را پیگیری کرده و اجازه ندهیم تبعات آن به جمع بازنشسته ها برسد و ندانند چه اتفاقاتی بر صندوق در سال های قبل رفته است. باید در عمل هم به آنچه می‌گوییم پایبند باشیم.

تقی زاده با بیان اینکه سعی کردیم حقوق بازنشستگان به موقع پرداخت شود اظهار کرد: هزار میلیارد تومان بابت حقوق ها از سوی دولت تخصیص داده شد و۱۵۰۰ میلیارد تومان سود شرکت‌ها بود که در سال جاری به ۲۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

 

Related posts

Leave a Comment