دانشگاه آزاد واحد دلیجان در سال ۹۸ بدون آزمون دانشجو پذیرش می کند

 

به مناسبت دوازدهمین سالگرد تاسیس واحد دلیجان؛

3279

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلیجان در مهر و بهمن ۹۷–- ۹۸ در مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون پذیرش دانشجو دارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلیجان در ۱۰ اسفندماه، سال ۱۳۸۵ از طریق مشارکت مردمی و هیئت امنای منتخب تاسیس شد. این دانشگاه در اولین قدم با پذیرش ۲۱۰ نفر دانشجو فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۷ از مرکز به واحد تبدیل شد. در حال حاضر، این واحد دانشگاهی در رشته‌های الکتروتکنیک، کامپیوتر، معماری، حسابداری، میکروبیولوژی و عمران در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

واحد دلیجان در حال حاضر، تعداد ۲۹۴ دانشجو و ۳۳ عضو هئیت علمی دارد. از ابتدای تاسیس این واحد دانشگاهی تاکنون، ۵ نفر به عنوان رئیس این واحد دانشگاهی انتخاب شدند که درحال حاضر ریاست واحد دلیجان به عهده دکتر علیرضا انتظاری (از ۹۷/۲/۱۸ تاکنون) است.

مساحت دانشگاه در مجموع ۲۵ هکتار است که ۳۰۰۰ متر مربع آن مربوط به فضای آموزشی، ۲۷۰ متر مربع به فضای اداری و۷۵۰ متر مربع به کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها اختصاص یافته است.

دانشگاه آزاد در سال‌های اخیر توانسته به وسیله پذیرش بدون کنکور در اکثر رشته محل‌های خود، علاقه‌مندان بسیاری را به ثبت نام ترغیب نماید. دانشگاه آزاد واحد دلیجان هم در مهر و بهمن ۹۷ – ۹۸ در مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون پذیرش دانشجو دارد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ صرفا برای رشته‌های غیر پزشکی است.

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید