پیگیری بیمه تکمیلی فرهنگیان بازنشسته

 

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان درشست تشکل‌های فرهنگیان و دانشجو معلمان استان ایلام با وزیر آموزش و پرورش مطرح شد:

من چندین بار به سازمان برنامه اعلام کرده‌ام که ما آماده‌ایم بیمه تکمیلی بازنشستگان را خودمان انجام دهیم به شرط اینکه هزینه‌اش را پرداخت کنید. با اینکه دکتر نوبخت هم استقبال کردند اما دوستان ما در صندوق خیلی از این موضوع استقبال نمی‌کنند ولی من این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

در این دیدار که نمایندگانی از جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان، بسیج دانشجویی، مجمع فرهنگیان استان ایلام، بسیج فرهنگیان استان ایلام، بسیج دانش‌آموزی، جامعه اسلامی معلمان و انجمن اسلامی معلمان حضور داشتند، نمایندگان هر کدام از تشکل‌ها با اعلام مشکلات و مسائل مربوط به تشکل خود و فعالیت آن در استان، پیشنهادها و راهکارهای موردنظر خود را برای حل مشکلات بخش‌های مختلف آموزش و پرورش، رودررو و در فضایی صمیمی با سیدمحمد بطحایی در میان گذاشتند.

آن‌ها با تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین و حفظ استقلال وزارت آموزش و پرورش، تلاش وزیر برای حذف آزمون‌های زائد از مدارس را ستودنی خواندند و دستور وزیر آموزش و پرورش برای برگزاری انتخابات و ورود معلمان به صندوق ذخیره فرهنگیان و شورای عالی انقلاب فرهنگیان را اقدامی بسیار ارزشمند دانستد.

تشکل‌های حاضر در این نشست از مقابله وزیر آموزش و پرورش با مافیای کنکور و حذف کتاب‌های کمک درسی و آزمون‌های زائد از مدارس اعلام حمایت کردند.

رسیدگی به مشکلات آموزش و پرورش در ابعاد گوناگون، اجرای دقیق سند تحول بنیادین، استفاده از نیروهای خلاق و پویا و رسیدگی بیشتر به دانشگاه فرهنگیان و دانشجومعلمان از دیگر مطالب مطرح شده از سوی نمایندگان تشکل‌های فرهنگیان و دانشجومعلمان استان ایلام در این نشست بود.

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید