مشمولان سهام عدالت شماره شبای خود را ثبت کنند

 

به گزارش گروه وبگردی واژه نیوز ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: مشمولان سهام عدالت که اطلاعات آنها در سامانه سهام عدالت ثبت نهایی شده است برای برخورداری از سود سهام لازم است شماره شبای بانکی خود را ثبت کنند.

تهمتن عبدالهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشمولان باید به ازای هر عضو خانواده یک شماره حساب شبا را در سامانهwww.samanese.ir وارد کنند.
وی تاکید کرد: در صورت درج نشدن شماره شبا در سامانه، با وجود در اختیار داشتن برگ سهام عدالت، سودی به حساب آنها واریز نخواهد شد.
عبدالهی افزود: بر اساس آمار اعلام شده از سوی سازمان خصوصی سازی تعداد ۵۲ هزار و ۹۰ نفر از مشمولان سهام عدالت در استان تاکنون نسبت به ثبت شماره شبا بانکی خود اقدام نکرده که بیشترین تعداد از مشمولان ذکر شده در گروه های شاغلین و بازنشستگان، روستائیان و عشایر و کارگران فصلی قرار دارند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ضرورت دارد این افراد با توجه به محدودیت زمانی در اسرع وقت اقدام به ثبت شماره شبا بانکی کنند.
از حدود ۹۴۷ هزار نفر جمعیت چهارمحال و بختیاری ۷۱۴هزار نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت شناسایی شده اند که از این تعداد نیز بیش از ۵۴۴ هزار نفر سود سهام خود را در مرحله نخست دریافت کرده اند.

Related posts

Leave a Comment