مردم و بازنشستگان ، دیگر تحمل افزایش قیمت‌ها برای شب عید را ندارند

مردم و بازنشستگان ، دیگر تحمل افزایش قیمت‌ها برای شب عید را ندارند

 

 

 

خبرگزاری فرهنگیان: پوربافرانی روش فعلی توزیع اقلام ضروری در بازار را شکست خورده دانست و تأکید کرد: دولت باید در این شرایط حاد اقتصادی ارز اختصاصی برای واردات گوشت و مرغ و بسیاری دیگر از اقلام ضروری را به تولیدکننده اختصاص دهد و خود دولت این محصول را خریداری و در بازار توزیع کند.
عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افزایش قیمت‌بی رویه برخی اقلام اساسی از جمله گوشت، مرغ و حتی افزایش قیمت‌های اخیر در بازار خودرو، طلا، سکه و ارز، عنوان کرد: متأسفانه هنوز به شب عید نرسیده قیمت‌ها “شب عیدی” شده و طی روزهای اخیر به صورت لجام گسیخته‌ای افزایش داشته است.
نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم بیش از این دیگر نباید گرانی را برای شب عید تحمل کنند، افزود: راهکاری که دولت در عرضه گوشت و مرغ و برخی دیگر از کالاهای اساسی اتخاذ کرده به هیچ عنوان جواب نداده و باید در این مسیر تجدید نظر جدی صورت گیرد.

 

 

ب ) بررسی بودجه سال ۹۸ سه هفته آینده به اتمام می‌رسد

 

هادی قوامی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه:
به نحوی که پیش می‌رویم کار تصویب بودجه سه هفته آینده به اتمام می رسد، اگر همکاران ما در مجلس از تعدد پیشنهادات بکاهند، نیمه اول اسفند ماه بودجه نهایی می‌شود.

 

 

ج ) حقوق حداقلی فقط ۳۰ درصد هزینه‌‌ها را تامین می‌‌‌کند

 

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از جمله قوانینی است که مهجور مانده و باید اجرایی شود، اظهار داشت: این طرح به صورت ابتر اجرا شد و تبدیل به استخوان لای گوشت شده است. صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر

 

 

نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید