مردم اختلاف فاحش حقوق خود و مسئولان را بر نمی تابند / «نوشدارو بعد از مرگ سهراب»

مردم اختلاف فاحش حقوق خود و مسئولان را بر نمی تابند

 

 

 

«نوشدارو بعد از مرگ سهراب»
چه زیبا گفت : دکتر پزشکیان درد دل بازنشستگان را : مردم اختلاف فاحش حقوق خود و مسئولان را بر نمی تابند
نائب رییس مجلس شورای اسلامی : اگر در شرایط فعلی از حقوق مسئولان کاسته و به حقوق مردم اضافه کنیم و مردم ببینند تعادل در کشور وجود دارد و مسئولان نیز در سختی هستند با مشکلات کنار خواهند آمد.
اگر کشور در جنگ اقتصادی است باید بودجه موسسات غیر ضروری را حذف کرد و اعتبارات را برای حل مشکلات و تامین نیازهای اساسی مردم اختصاص داد.

مسئولان داو طلب : بسم الله ، اگر شجاعت و صدق در گفتار دارید شروع کنید .

بی توجهی مسئولان همچون دستان دیوی بر روی گلوی بازنشسته ها نشسته وکسی هم تاکنون پاسخگوی مشکلات پیش آمده نیست .وهرروز نارضایت ها عمیق و گسترده تر می شود . ومتاسفانه مشکل اساسی اینجاست که کسی هم نمی خواهدبپذیرد که نارضایتی وجود دارد. و زمانیکه این نارضایتی خودش را در قالب تجمعات و اعتراض‌های صنفی نشان می‌دهد مسئولان دو پاسخ بیشتر ندارند:

نخست اینکه به دروغ سخن ناراست وخلاف حقیقت تحت عنوان همسان سازی انجام شده وانجام خواهد شد بکارمی برند .

دوم انگشت اتهام به سمت خارجی‌ها یعنی آمریکا، اسرائیل و عربستان نشانه می برندوآنان را متهم می‌کنند و پای فتنه وتحریک دشمنان را وسط می‌کشند.

دولت باید پاسخگو باشند وبه عمق نارضایتی بازنشستگان نگاه واقع بینانه‌ای داشته باشد.
به هیچ وجه در پی تبرئه اشتباهات گذشته خود دربحث اجرایی نکردن قانون مدیریت خدمات کشوری نباشد(حالا موضوع صندوق های بازنشستگی سرجای خود بحث جداگانه ای می باشد )
وبدانند بازنشستگان بدون تعارف تمام ‌قد و همه‌جانبه بدنبال مطالبات خود هستند.
مسئولان وزارت رفاه ومدیرصندوق که سردمداران اصلی زندگی فلاکت باربازنشستگان هستند نبایدمنکربی توجهی وبی تدبیری خود دردفاع به موقع وتمام قدازحق وحقوق بازنشستگان باشند وبازنشستگان رادرپی مطالبات خودرا به گمراهی هدایت کنند.
هیچ بازنشسته ای نمی پذیرد که وزیر رفاه و مدیرصندوق هنگامی که بودجه پیشنهادی جناب نوبخت در دولت مطرح و تصویب شد . و برای همسانسازی حقوق بازنشستگان ۲ هزار میلیارد پیشنهاد کرده بوده بی زبان و گنگ بودند درآن جلسه ؟! که بیان کنند مبلغ حداقلی همسانسازی برای بازنشستگان ۳۲ هزار میلیارد است ولی وزیر و مدیر صندوق اولا : چرا بعد از تصویب بودجه در هیئت دولت حالا متوجه شدن که مبلغ مورد نظر هیچ دردی را از بازنشستگان درمان نمی کند.
<
چرا بعد از اینکه بودجه در دولت تصویب شده و تحویل مجلس دادند شروع کردند به مکاتبات وبیان حقیقت همسانسازی .
دوما : چرا وزیر و مدیرصندوق بدنبال این هستند که بازنشستگان به تکاپو با نمایندگان مجلس وکمیسیون های آن بروند مگر شما متولی امررفاه و معیشت بازنشستگان نیستید .پس چرا خود آن را دنبال نمی کنید .
خود بهتر از هر کس دیگری می دانید که بازنشستگان را به دنبال نخود سیاه می فرستید و اینگونه فعالیت ها مصداق آب در هاون کوبیدن است. و در اینجا ثابت کردید که شما سرپرست املاک و موقوفه…….. بازنشستگان هستید نه برطرف کردن مشکل آنان.
پاسخگویی درست و منطقی باید یکی از شاخصه‌های مهم مدیران باشد .
تمام بررسی‌ها ثابت می‌کند که وزیر رفاه ومدیرصندوق بدنبال تله تنیده شده اهداف نوبخت برای بازنشستگان هستند البته به شکل و شمایل دیگر که میخواهند بازنشستگان را با این تصور که اینان جنس متفاوتی دارند و موفق هم شده اند .
آنان به اهداف خودرسیده اند زیرا جمع کثیری از ما تصور می‌کنیم که رفع مشکل قریب الوقوع است و احساس شادمانی کاذب می‌کنیم و این حس، درآینده زندگی بازنشستگان را تلخ‌تر و عذاب آورتر می‌کند.

علی امیری ارسالی : نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید