ما یک فرد، گروه ، تیم یا کمیته خاصی نیستیم ، صاحبان صندوق بازنشستگی کشوری هستیم ، آیا فریادرسی نیست!!!!؟

ما یک فرد، گروه ، تیم یا کمیته خاصی نیستیم ، صاحبان صندوق بازنشستگی کشوری هستیم ، آیا فریادرسی نیست!!!!؟

 

 

 

 

چه کسی مسئول پیگیری حقوق پایمال شده ی بازنشستگان کشور است؟

 

جناب شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
جناب تقی زاده مدیر عامل صندوق بازنشستگی
لطفا به موارد زیر صادقانه پاسخ دهید و ضمن شفاف سازی اعلام نمایند تا کی بازنشستگان مظلوم باید در کف خیابان خواسته های به حق و قانونی را مطالبه نمایند.
۱- شفاف سازی درمورد درج فیش حقوقی خود و دیگر مزایای خود و بخصوص پاداشهای دریافتی معاونین فنی ، مشاورین و مدیران سازمانهای صندوق های بازنشستگی در استانها را در سایت صندوق بازنشستگی کشور اعلام و شفاف سازی نماید، بخصوص هزینه سفرهای استانی مدیر عامل صندوق در چند ماه گذشته ……
۲- شفاف سازی میزان سرمایه و اندوخته نقدی و درآمدهای کلیه شرکتهای وابسته به صندوق های بازنشستگی کشوری بصورت ماهانه درسایت سازمان بازنشستگی ….
۳- شفاف سازی میزان سود حاصل از پرداخت وام های سالیانه ای که از ابتدا تا کنون به بازنشستگان پرداخت شده ! آیا این وام ۵ میلیون تومانی مطابقت با سود حاصل از سالهای گذشته تا کنون دارد یا خیر و مجموع اندوخته بازنشستگان از محل اخذ این سودها شفاف سازی نمایید!
۴- شفاف سازی روش انتخاب اعضای هیات مدیره شرکتهای تحت پوشش صندوق و جایگاه بازنشستگان درارکان شرکتها….
۵- شفاف سازی برای اینکه چرا مدیریت شرکتها و مراکز تحت پوشش از بازنشستگان توانمند استفاده نشده و نمیشود !؟
۶- شفاف سازی به روش اختصاص ۲۲۰۰میلیارد تومان اعتبار را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در سال های ۹۶ و ۹۷ در یک جدول آماری (گروههای شغلی ، آمار و تعداد هر گروه، میزان ومبلغ اختصاص یافته به هرگروه طبق امتیاز، جمع و تراز و…) …!
۷- چه تدبیر و راهکاری برای اجرایی شدن ق م خ ک و همترازی و همسان سازی حقوق و موضوع بیمه درمانی کامل و کارآمد ودیگر امکانات رفاهی دارید مشکل اصلی و اساسی بازنشستگان وزیر محترم و مدیر عامل صندوق و روش رسیدن بازنشستگان به این خواسته ها بخصوص در تخصیص اعتبار و تامین منابع بودجه ۹۸ را بطور شفاف اعلام نمایید ؟
۸ -آیا قادر و توانایی این را دارید که بدهی بالای ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به این صندوقها را دریافت نمایید و فسادهای گذشته و موجود در صندوق ها را شفاف سازی نمایید و از طریق این منابع مشکلات معیشتی و درمانی بازنشستگان را برطرف نمایید؟
۹-آیا جذب نیرو و استخدام ها در شرکت های منتسب به صندوق چند درصد از فرزندان تحصیل کرده بازنشستگان می باشند و آیا حقی برای بازنشستگان در نظر گرفته اید؟
۱۰-آیا قادر هستید و تمایل دارید همترازی حقوق انجام گیرد و مکانیسم شما برای اجرایی کردن ماده ۶۴ برای همترازی حقوق و ماده ۸۵ برای بیمه کارآمد و تمام شمول چیست؟
“ما یک فرد، گروه ، تیم یا کمیته خاصی نیستیم ، همه بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری هستیم و حق داریم که موارد بالا را بدانیم… ”

سخن بازنشستگان کشوری
ارسالی: نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید