اگر همترازی حقوق بازنشستگان انجام نشود این قشر، نمایندگان و دولتمردان را نمی بخشند !!!

اگر همترازی حقوق بازنشستگان انجام نشود این قشر، نمایندگان و دولتمردان را نمی بخشند !!!

 

 

 

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیازمند ۳۲ هزار میلیارد تومان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: یک‌هشتم جمعیت ایران را بازنشستگان تشکیل می‌دهند.

وی بر لزوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ تاکید کرد و گفت: بازنشستگان حق دارند در آستانه پیری و میان‌سالی از حقوقی برابر با شاغلین برخوردار شوند.

وی ادامه داد: بازنشستگان ولی‌نعمتان ما هستند و دغدغه دولت و مجلس نیز رضایت ملت و بازنشستگان است.

وی با بیان اینکه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشور ۳۲ هزار میلیارد تومان نیازمند هستیم، تصریح کرد: دولت برای محقق شدن این امر تا حد توان تلاش کرده است.

اگر همسان‌سازی حقوق انجام نشود این قشر گرانقدر ما را نمی‌بخشند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت :

همسان سازی حقوق بازنشستگان خواسته به حقی است و همه نمایندگان باید برای تحقق آن تلاش کنند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باید در رأس امور قرار گیرد چراکه خواسته به حقی است و همه نمایندگان باید برای تحقق آن در لایحه بودجه ۹۸ تلاش کنند.

سیدمهدی فرشادان بعد از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی خانه امید سنندج اظهار کرد: بازنشستگان عمر گرانمایه خود را سالیان سال برای خدمت به جامعه صرف کرده‌اند لذا وظیفه ما محقق کردن مطالبات آنها و استفاده از تجارب گرانقدرشان است.

وی خاطرنشان کرد: هفته گذشته با بازنشستگان استان کردستان جلسه‌ای داشتم که مشکلات و خواست‌های منطقی خود را مطرح کردند و بنده مطالبات این عزیزان را به کمیسیون اعلام کردم.

وی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باید در رأس امور قرار گیرد چراکه خواسته به حقی است و همه نمایندگان باید برای تحقق آن در لایحه بودجه ۹۸ تلاش کنند.

اعمال فوق‌العاده مناطق عملیاتی یا منطقه جنگی صرفا برای شاغلین، کم لطفی در حق بازنشستگان است و این امر باید به بازنشستگان هم تعلق بگیرد بنابراین بازنگری در این قانون ضروری است و تلاش مجمع نمایندگان استان گرفتن این حق برای بازنشستگان است.

وی رسیدگی به مشکلات بازنشستگان را وظیفه خود و دیگر مسؤولان استان اعلام کرد و افزود: باید بهترین امکانات را در حوزه‌های درمانی و اجتماعی برای جامعه بازنشستگی فراهم کنیم در غیر اینصورت در آینده با مشکلات مختلفی در این حوزه روبه رو خواهیم شد.

رشادان با بیان اینکه وام‌های کم‌بهره و اختصاص سفرهای زیارتی و سیاحتی برای بازنشستگان استان باید ایجاد شود، افزود: مدیران امروز بازنشستگان فردا هستند لذا ما هم در آینده به این خانه ملحق می‌شویم، بنابراین رسالت ما فراهم کردن آرامش و آسایش و محقق کردن مطالبات این عزیزان است.

 

 

نصراله خلیلی

Related posts

Leave a Comment