نمایندگان مجلس بی تفاوت ، در خصوص حقوق مغفول مانده بازنشستگان !!؟؟

نمایندگان مجلس بی تفاوت ، در خصوص حقوق مغفول مانده بازنشستگان !!؟؟

 

 

 

 

یکی ازمهمترین کارهای وکلای محترم مجلس درسال رسیدگی به دخل و خرج سالانه دولت محترم است که معمولا از آذرماه هر سال شروع وتاپایا ن اسفند ادامه داردچندسالی است که بازنشستگان با بهره گیری از راهکاری قانونی ،مکاتبه پیامک، ایمیل ، دیدار چهره به چهره و نیز با عنایت به اصل ۲۷ قانون اساسی تجمع و تحصن پیگیر حقوق مغفول مانده خود گردیدند وکلای محترم مجلس در تماس های حضوری با ما بازنشستگان ظلم روا شده برپیکر بازنشستگان را تایید و وعده رفع ظلم را درموقع رسیدگی به لایحه بودجه می دهند اما متاسفانه تا کنون حرکت ارزشمندی برای ما بازنشستگان در موقع رسیدگی به لایحه دخل وخرج سالانه مشاهده ننمودیم .
وکلای محترم مجلس:
شما به استناد اصل ۶۷ قانون اساسی سوگند یاد نمودید …ودیعه ای که ملت به شما سپرده است ( وکیل المله ) بعنوان امینی عادل پاسداری کنید و در انجام وظایف وکالت امانت و تقوا را رعایت نمایید و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پای بند باشید و از قانون اساسی دفاع نمایید . این فرازی از سوگند نامه شماست
نمایندگان محترم مجلس :
ق م خ ک که درسال ۸۶ مورد تصویب قرارگرفت و شورای محترم نگهبان نیز تایید نمود و به دولت وقت جهت اجرا ابلاغ گردیده ولی دولت محترم از اجرای ان برای بازنشستگان امتناع نموده اما تا کنون درخصوص بازنشستگان به وظایف قانونی خود،مصرح درقانون اساسی عمل ننمودید و نیز شما نمایندگان به استناد اصل ۸۴ قانون اساسی در برابر تمام ملت بزرگ ایران باید پاسخگو باشید بارها و بارها ما بازنشستگان مراتب اعتراض خود را ازمطالبات مغفول مانده مان توسط دولت به استناد اصل ۹۰ و ۲۷ قانون اساسی به شما اعلام اما تاکنون اقدام ملموسی از سوی شما مشاهده ننمودیم ما فریاد دادخواهی خود را به کجا اعلام نماییم هرسال در انتظار لایحه بودجه و دیده شدن حقوق مغفول مانده خود در ان هستیم مگر چندسال دیگر ما زنده هستیم؟
نماینده محترم مجلس :
اگر شما وکیل المله هستید!! که از منظر ما هستید عدم اجرای قانون بمنزله حق الناس است چرا دولت محترم از استرداد حقمان کوتاهی می کند؟
مجلس نشینان محترم :
جلوس بر صندلی پر زرق و برق را ملت بزرگ به امانت به شما هدیه نموده تا در وضع قوانین و نظارت بر اجرای قوانینی که توسط شما تدوین می شود حقوقشان دیده شود و به صاحبان حق مسترد شود.
وکلای محترم مجلس :
مگر رهبر معظم نفرموده است فصل الخطاب قانون است و تخطی از قانون جرم محسوب می شود پس چرا ما برای استیفای حقوقمان همچنان با وعده و وعید روبرو هستیم ؟ .
نمایندگان محترم مجلس :
مگر بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی از وظایف دولت برشمرده نشده است تبعیضات ناروا تاچه وقت باید برای ما بازنشستگان استمرار داشته باشد؟
وکلای محترم مجلس:
ما فقط خواهان اجرای ق م خ ک هستیم هیچ چیز مازاد برقانون مطالبه نداریم لطفا کمر همت را ببندید وبه وظایف قانونی خود عمل نمایید و حقوقمان را از دولت محترم به استناد قانون بستانید.

علی یزدان یار ارسالی : نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment