نامه سرگشاده جهادگران جهاد سازندگی قدیم و جهاد کشاورزی فعلی به آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

نامه سرگشاده جهادگران جهاد سازندگی قدیم و جهاد کشاورزی فعلی به آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

به نام ا… پاسدار حرمت خون شهیدان

 

دیوار کج بودجه نویسی را فرو بریزید

جناب آقای دکتر روحانی ریاست جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران . در سخنرانی خود و در حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی سخن انتقاد گشودید و با تاکید بر کلمه ,بود ,فرمودید : چرا کشور و اقتصادی که در مسیر توسعه حرکت می‌کرد، تورم را مهار و تک رقمی کرده بود، اشتغال را به سمت نقطه مطلوب پیش می‌برد و رشد سرمایه‌ گذاری را مثبت کرده بود، صادرات غیرنفتی را در ۲ سال با تراز مثبت حرکت داده بود و در بسیاری از زمینه‌های مهم و سرنوشت ساز از جمله گندم و گازوئیل به خودکفایی رسیده و در بنزین نیز به زودی خودکفا خواهیم شد، در ماه های اولیه سال ۹۷ با التهاب مواجه شد.بر خود لازم دانستیم مطالبی را جهت احقاق حقوق به حق ملت ایرانرا خاطر نشان سازم
الف_شما به عنوان رئیس دولت و مقام اول اجرایی کشور حق انتقاد به وضع موجود ندارید بلکه خودتان و وزرای دولت باید پاسخگوي وضع موجود باشید.
ب-فرمودید :کشوری هستیم که توانست حرکت بزرگ در کالاهای مهم از قبیل فولاد و پتروشیمی بوجود بیاورد و در زمینه گاز خودکفا شود، از غرب تا جنوب و از شمال تا جنوب کشور همه جا آثار حرکت صنعت گاز و پتروشیمی را مشاهده می‌کردیم, ( ملاحظه بفرمائید اینجا هم از واژه می کردیم بهره می گیرید !!! که البته این صداقت گفتاری خود زمینه برون رفت است , لیکن آیا انگیزه ای در این برون رفت در دولتمردان خود می بینید ؟
ج- در جهت اجرای عدالت و پاسخ به ندای حق طلبی ملت ایران شجاع باشید و این لایحه بودجه را از مجلس پس بگیرید که این بودجه ملت ایران نیست بلکه تقسیم بیت المال مابین چندین خانواده و موسسه ي غیر دولتی که می بایست بدون ارتزاق از بودجه دولتي و وابستگي به دولت اداره شوند!! در واقع شما کارکنان دولت و بازنشستگان را صدقه بگیر پنداشته اید در صورتیکه باید حق و حقوق واقعی ما را بدهید و ما به عنوان ملت خودمان یاد گرفته ایم و آموخته ایم که چگونه وبه چه كساني صدقه بدهیم. ملت را فراموش نکنید
د- جناب آقای رئیس جمهور لایحه بودجه ای تقدیم کردید که در آن شما جای ملت با صدقه بگیران عوض شده و ما بازنشستگان لشگری و کشوری و تامین اجتماعی و سایر مردم این کشور به شما اعلام می داریم که ما حق و حقوق واقعی خودمان را میخواهیم افزایش پلکانی حقوق و دستمزد دردی از دردهای ما بازنشستگان دوا نمی کند, خواهش میکنیم یک روز مثل بازنشسته ها زندگی کنید تا متوجه آلام بازنشستگانی که اسباب حکومت شما را فراهم کرده اند بشوید . و بیاد آورید فرمایش امام ره را که فرمودند 🙁 این مردم بودند که این دولت را به وجود آوردند و این رئیس جمهور را رئیس جمهور کردند)
ه-ختم کلام جناب آقای رئیس جمهور لطفا این دیوار کج بودجه نویسی را فرو بریزید و دستان نهان و پیداي بی عدالتی و رانت و ويژه خواري ي آشکار از بیت المال را قطع کنید مصداق همان کاری که حضرت. علي ع با برادرش عقیل کرد و بجای سهم از بیت المال مسلمین آتش بر کف دستش نهاد؛ فراموش نكنيد ملت بدین امید به شما رای داد که حق و حقیقت و عدالت را به جامعه ي اسلامی برگردانید چرا که شما دولت خود را دولت تدبير و اميد ناميديد ! جناب آقای روحانی به تعهد و عهدی که با ملت ایران بستدید لطفا پایبند بمانید و به فرياد حق طلبی و عدالت خواهی ملت گوش فرا دهيد و سايه ي شوم ظلم و ستمی را که سالیان سال است بر این ملت زجر کشیده بويژه بازنشستگان کشور روا گشته و میگردد و در شان این پيشكسوتان جهادی , نظامی مدافع کشور و معلمانيکه در آموزش و پرورش أمثال شما ودولتمردانتان نقش داشته اند و این کارگرانی که چرخ اقتصاد این کشور را به کام دولتمردان مرفه چرخانده اند نيست ! ظلم و ستم و بی عدالتی و ملت به ستوه آمده و کارد به استخوانش رسیده است . بیاد آورید فرمایش امام ره را که فرمودند : (مردم ما واقعاً خوب اند. شاید نظیر ملت ایران در هیچ جا نباشد .)بترسید از آه و خشم این همه مظلوم که میتواند با قدرت و اراده الهی کاخ ظلم و فساد و تبعیض هر ظالمی را ویران کند. وعده های خداوند در قرآن غیر قابل انکار و همگی تحقق خواهد یافت. آقای رئیس جمهور در خاتمه سفارشی دیگر از امامره را خاطرنشان می سازم که فرمودند ( اگر بخواهید مملکتتان مال خودتان باشد و مال خود این ملت باشد، باید این ملت را به همان گرمیى که هست نگه دارید. ) امیدواریم که این سخنان بحق هر ایرانی انقلابی و دل در گروه ایران اباد و آزاد و اسلامی را بخوانید و بدان عمل کنید.
با عدالت پایدار باشید .

 

 

جامعه بازنشستگان جهاد کشاورزی کل کشور
ارسالی : نصراله خلیلی

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment