تفاوت مطالبه بازنشستگان و گدایی رای…

تفاوت مطالبه بازنشستگان و گدایی رای…

 

 

همه میدانند که حدود ۲۴۰۰۰۰۰ نفر بازنشسته کشوری و لشکری از سال ۸۶ که ق م خ ک تصویب شد بدنبال چه هستند و عزتمندانه مطالبه ی حقِ خود را طرح مینمایند !
همه میدانند برای این مطالبه بارها و بارها با نمایندگان مجلس ، نایب رئیس مجلس ، رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولین برنامه و بودجه دیدار داشته ایم و وعده های خالی از عمل فراوان شنیده ایم ! همه میدانند که بارها با جناب جهانگیری و شخص رئیس جمهور درخواست دیدار داشته ایم تا از موضع حق و عزت مطالبه صنفی را طرح نماییم و به درخواستها اعتنا نشد ..!
دوره جناب احمدی نژاد که دوره طلایی در آمد نفت کشور بود با خود محوری ایشان و عمل نشدن به مصوبه ی مجلس سپری شد ! همه از مردم سالاری فراوان شنیده ایم و ما که با خانواده خود ۱۰ میلیون میشویم همان مردمی هستیم که ۱۲ سال در صفِ درخواست حق مسلم و مشروع هستیم و البته نه درصفِ اختلاس ، رانت ؛ حقوق و ملک نجومی …!
و دریغ از دیدن مردم سالاری دو جانبه ! و امارای دادن به رئیس جمهور یک حقِ نظام و وظیفه آحاد جامعه است !
خواه دارای اندیشه مذهبی و یا ملی باشیم ؛ در این وظیفه کوتاهی نباید کرد و این جلوه وحدت و شرکت را بحق میتوان مردم سالاری نامید که منطقی و قشنگ این است که تجلی مردم سالاری فرمول دوطرفه باشد و حفظ تعاملِ دوجانبه در موازنه باشد و آیا اینگونه است ؟
جناب آقای دکتر روحانی ..!!
برای گرفتن رای در دوره اول چه کردید ! چه وعده ها برای زندگی عزتمندانه که ندادید و با شعار تدبیر و امید چه تابلوی زیبا و جذابی برای تمامی آحاد جامعه و آینده جوانان و مردم که ترسیم نکردید !
دوره دوم جمع بازنشستگان اعلام کردند که بدلیل خلف وعده هایتان به شخص شما رای نمیدهند و معاونین سازمان برنامه بودجه ؛ جمعی از نمایندگان مطالبه گرِ بازنشسته را دعوت کردند و قول قطعی بیمه ی ناب درمانی و اجرای کامل قانونِ مدیریت را از جانب شما دادند که انصافا به گدایی رای شبیه تر بود و رای را با این شیوه ها گرفتید و حتی تمام رقبای خود را قلع و قمع نمودید و اکنون خودتان بفرمایید که به کدام وعده ی خود عمل نمودید !
تابلویی که ابتدا از آینده برای ما ترسیم کردید در اوج زیبایی بود و اکنون جز زشتی چیزی می بینید !
فرزندانمان استخدام شدند ؟
تورم مهار شد ؟
برجامتان خوش فرجام بود ؟
در رفع تبعیض ، اختلاس ، رانت خواری و دریافتِ نجومی موفق بودید ؟مهمانی افطاری خود را به هنرپیشه ها دادید که خیلی از آنها احتمالا اهل نماز و روزه هم نیستند و هدفتان تبلیغ هنرپیشه ها برای شما بود ولی به دعوت مهمانی افطاری ما بازنشستگان کشوری و لشکری اعتنایی نکردید در حالی که سال بعد هنرپیشه ها همین بلا را سر خودتان آوردند !
جناب روحانی فقط منصفانه بفرمایید !
معتقد به مردم سالاری عملی و دوجانبه هستید و یا در رای گیری بشیوه گدایی فقط بلد هستید که عمل نمایید !
به وعده هایتان و تحقق آنها مروری بفرمایید و خودتان صادقانه و شفاف اعلام نمایید که چقدر بخودتان و عملکرد عادلانه تیم اقتصادیتان اعتقاد دارید !
جواب یک هفتم جمعیت یا بازنشستگان کشوری و لشکری که کاملا مشخص است !
روحانی قبل از دو دوره ریاست جمهوری برای بنده و گروه کثیری دارای ابهت خاصی بود…!!!
اللهُم اجعَل عَواقِب امُورَنا خَیرا
محسن‌میرزایی ارسالی : نصراله خلیلی

Related posts

Leave a Comment