مشکلات صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات از بیرون به این عرصه تحمیل می‌شود

مشکلات صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات از بیرون به این عرصه تحمیل می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ما در صنعت ارتباطات و مخابرات شاهد رونق هستیم، گفت: بیشترین مشکلات از دستگاه‌های دیگر به این عرصه تحمیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی در مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مخابرات، تلکام ۲۰۱۸ اظهار کرد: ما همه در این نمایشگاه جمع شده‌ایم تا دستاوردها و مسیر تازه این صنعت را در پیش رو ترسیم کنیم.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: در عصری که خشونت در دنیا در حال گسترش است و در بخش‌های مختلف دنیا اخباری از زورگویی شنیده می‌شود، آنچه امروز اهمیت می‌یابد، توسعه معرفت است.


وی با بیان اینکه یکی از ابزارهای مهم توسعه معرفت، ارتباطات است، اظهار کرد: ارتباطات می‌تواند توسعه معرفت را سرعت بخشد و آرامش و صلح را برای جهان به ارمغان آورد.


امروز حکم رییس جدید سازمان فناوری اطلاعات صادر می‌شود


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: رییس سازمان فناوری اطلاعات مشمول این قانون می‌شود که امروز حکم رییس جدید این سازمان را صادر می‌کنیم.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: قانون منع به کارگیری بازنشیتگان مشمول آقای سراییان، رییس سازمان فناوری اطلاعات می‌شود. با وجود اینکه ایشان بسیار فعال هستند و ما از عملکردشان رضایت داریم اما طبق قانون منع به کارگیری بازنشستگان امروز حکم رییس جدید این سازمان را صادر می‌کنیم. البته این حکم‌ پس از دو هفته اجرایی می‌شود.


وی افزود: البته در اعضای هیات عامل این سازمان نیز تغییراتی خواهیم داشت.


محمدجواد آذری جهرمی با بیان اینکه این حکم‌ شامل آقای خسروی، مدیر پروژه‌های توسعه روستایی هم می‌شود، گفت: حکم جایگزین ایشان هم امروز امضا شد.


وی اضافه کرد: همچنین یکی از مشاورین ما که بحث توسعه زیرساخت‌ها در حوزه  عمران را پیگیری می‌کنند نیز بازنشسته خواهند شد. بنابراین مجموعا یک مشاور و دو معاون جایگزین خواهند شد.

منبع:
خبرگزاری ایلنا

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید