فتاح: ۳۸۲ هزار دانش آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند

فتاح: ۳۸۲ هزار دانش آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند

به گزارش خانه ملت، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد با بیان اینکه 310 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: یکی از سرفصل‌های حمایتی کمیته امداد، حمایت از تحصیل فرزندان تا مقطع متوسطه و دانشگاه است؛ البته در حال حاضر حدود 72 هزار نفردانشجو و طلبه نیز مورد حمایت مالی و تحصیلی کمیته امداد قرار دارند.

 وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال جاری از محل کمک‌های مردمی و دولتی بسته‌های لوازم التحریر میان 310 هزار دانش آموز توزیع شد و حتی یک نفر هم بدون کیف و لوازم التحریر به مدرسه نرفت و با آمادگی لازم توانستند در مدرسه حضور یابند.

*رشد 35 درصدی کمک های مردمی در جشن عاطفه‌های امسال/ امروز برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها

فتاح از رشد 35 درصدی کمک های مردمی در جشن عاطفه‌های امسال خبر داد و گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها برای حمایت از دانش آموزان نیازمند امروز (چهارشنبه، 11مهرماه ) در تمامی مدارس برگزار می‌شود که به این منظور پاکت‌هایی آماده شده و با ارسال به مدارس توسط دانش‌آموزان به والدین داده می‌شود که در صورت تمایل وجهی را کمک کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) افزود: بعد از جمع‌آوری این کمک‌ها توسط مدیران و مسئولان مدارس و هماهنگی با ما در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

منبع:
خبرگزاری الف

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید