برگزاری مراسم سالگرد شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر به روایت تصویر

برگزاری مراسم سالگرد شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر به روایت تصویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیین بزرگداشت پانزدهمین سالگرد افتتاح شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر ظهر امروز در صدا و سیمای مرکز بوشهر برگزار شد.

در این آیین استاندار بوشهر نقش مهم صدا و سیما در جامعه را مهم دانست و اظهار داشت: در عرصه کنونی که فضای مجازی در همه عرصه‌ها خودنمایی می‌کند صدا و سیما نقش مهم و تاثیرگذاری در جامعه دارد.

عبدالکریم گراوند رسانه ملی را یک دانشگاه به گستره ایران اسلامی برشمرد و افزود: نقش صدا و سیما در کنار آموزش و پرورش در گسترش فرهنگ و اخلاق و ارزشها بسیار مهم و تاثیرگذار است.

امام جمعه بوشهر هم صدا و سیما  را یکی از مراکز حساس منظوم یک نظام و حکومت دانست و اظهار داشت:  صدا و سیما چشم، گوش و زبان در ساختار هندسه یک نظام است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تاکید بر تشکیل خط مقاومت رسانه‌ای افزود: با توجه به برنامه‌ها و طرح‌های جهان استکبار باید خط مقاومت و تهاجم رسانه‌ای تشکیل شود و صدا و سیما در این عرصه نقش مهمی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا تاکید بر توجه به فوق‌روز بودن در طراحی و تولید برنامه‌ها خاطر نشان کرد: باید تولید و تجهیزات صدا و سیما فوق‌روز شود تا  بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت.

در این آیین از 9 تن از فرزندان شهدا مستقر در صدا و سیما، 4 تن از برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز و عوامل تهیه، تدوین و پخش برنامه تلویزیونی بچه‌های آفتاب تجلیل شد.

انتهای پیام/م

منبع:
خبرگزاری تسنیم

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید