خانه / اجتماعی / حقوق کارکنان واحدهای سازمانی آموزش و پرورش منوط به تایید کارکرد فرد شد

حقوق کارکنان واحدهای سازمانی آموزش و پرورش منوط به تایید کارکرد فرد شد

اطلاعیه

با توجه به بخشنامه ای که از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، منتشر شده است، پرداخت حقوق تمامی کارکنان واحدهای سازمانی منوط به تایید کارکرد فرد شد. همچین حقوق کارکنان کلیه واحدهای سازمان، منوط به تایید کارکرد فرد می‌باشد.

مسئول ذی‌ربط می‌بایست قبل از دهم هر ماه نسبت به بررسی و تایید ابلاغ افراد تحت مدیریت خویش در سامانه eblagh.medu.ir مطابق موارد زیر اقدام نمایند:

 

۱- نیروهای شاغل در واحدهای آموزشی، کانون‌های فرهنگی تربیتی، مجتمع‌های ورزشی، پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی، دارالقرآن‌ها توسط مدیر آن واحد تایید می‌شود.

۲- شاغلین پست‌های مصوب و با نام و اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها و مناطق توسط مسئول امور اداری استان و منطقه بررسی و تایید خواهد شد.

۳- مسئولیت تایید ابلاغ همکاران با حالت اشتغال جانباران، مرخصی زایمان، مرخصی استعلاجی، مامور به تحصیل و مامور با پرداخت حقوق از مبدا و مامورین به مدارس خارج از کشور به عهده امور اداری می‌باشد.

بدیهی است در صورت عدم تایید، ‌ابلاغ فرد از حالت تایید در سامانه بکفا خارج شده و به تبع آن نام فرد از فهرست فرم شماره ۱ خارج شده و امکان پرداخت حقوق وی وجود نخواهد داشت. پس از تایید ابلاغ کارکنان واحدهای سازمانی و همکاران مشمول موارد فوق الذکر، ترتیبی اتخاذ گردد تا موانع و اشکالاتی که موجب عدم صدور ابلاغ برای برخی کارکنان گردیده بررسی و نسبت به رفع آن برابر ضوابط و مقررات اقدام نمایند. شایان ذکر است مسئولیت اجرای این بخشنامه در استان به عهده مدیر کل محترم می‌باشد.

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی سیدی

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت