خانه / اجتماعی / حرمت معلم برای ما مهم است اگر مشکل معیشت دارند حرمت آنها را نشکنیم

حرمت معلم برای ما مهم است اگر مشکل معیشت دارند حرمت آنها را نشکنیم

رئیس مرکز حراست آموزش و پرورش

رئیس مرکز حراست آموزش و پرورش:

در آموزش و پرورش یک گنجینه داریم که نیروی انسانی است و با ارزش‌ترین گنجینه نظام است که باید حفظ شود و آموزش و پرورش هم باید از نیروی متدین، متعهد و کارآمد برخوردار باشد؛ البته ان ما با دلسوزی و از روی صدق و خالصانه کار می‌کنند و برای ایجاد فضای بهتر برای باید امنیت روانی ایجاد کنیم.

اگر به دنبال منزلت و معیشت ان هستیم باید این امنیت را فراهم کنیم؛ ان دلسوز و نجیب هستند و اگر اعتراضی دارند، نجیبانه است و ما باید نجیبانه برخورد کنیم؛ ان ما ساختار شکن نیستند و اگر ان نگران هستند باید این نگرانی برطرف شود.

باید دانش‌آموزانی شاداب داشته باشیم؛ شاداب داشته باشیم؛ ان باید حرف خود را بزنند و اگر انتقاد دارند، بپذیریم؛ ما سرمایه‌ای با پنج هزار شهید و ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید داریم. حرمت برای ما مهم است اگر مشکل معیشت دارند حرمت آنها را نشکنیم.

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی سیدی

همچنین ببینید

کنکور

افزایش سهم‌ سوابق تحصیلی در کنکور از ۳۰ به ۴۰ درصد

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد افزایش سهم‌ سوابق تحصیلی از ۳۰ ...

یک دیدگاه

  1. جعفرزاده بیگدلو

    خیلی خوب بود اما نفهمیدم این مطالب را از روی متن خوندید و گفتید یا از بطن معلمان؟ مشکل معیشت شاید به اقتصاد بستگی داشته باشد. اما اجازه خوندن در دانشگاه چطور؟ ما یکبار اعمال مدرک انجام دادیم .برای بار دوم که از دانشگاه مقطع PH.D مجاز به انتخاب رشته هستیم هیچ مشوقی نداریم بلکه روحیه مارا هم تضعیف می کنند که اجازه اعمال مدرک برای باردوم نمی دهند. خواهشمناست با مقامات بالا دستی مذاکره کنید که ما معلمان تشویق بشیم برای ادامه تحصیل تا بتوانیم دانش آموزان شاداب تحویل جامعه بدهیم . بااحترام وارادت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت