خانه / اجتماعی / واکنش حاجی بابایی به گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

واکنش حاجی بابایی به گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

حاجی بابایی

واکنش حاجی بابایی به گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره
حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت دهم در گفت‌وگو با خانه ملت در پاسخ به اینکه در برخی خبرها مطرح شده سهم دولت در زمان وزارت شما در آموزش و پرورش به صندوق ذخیره پرداخت نشده است، گفت: در برنامه پنجم توسعه مصوبه‌ای مبنی بر اینکه دولت مبلغی تحت عنوان سهم خود به صندوق ذخیره پرداخت کند، وجود نداشت.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس در برنامه پنجم توسعه ماده‌ای درخصوص الزام دولت در پرداخت سهم خود به صندوق ذخیره تصویب نکرده بود به همین دلیل آموزش و پرورش نیز موظف به پرداخت نبود اما در برنامه ششم مجددا سهمی جهت پرداخت توسط دولت در نظر گرفته شد.
وی در ادامه تاکید کرد: قانون برنامه پنجم وظیفه دولت در پرداخت سهم خود به صندوق ذخیره را لغو کرد و در آن زمان فقط از حقوق مبلغی کم شده و به صندوق واریز شد.
عضو کمیسیون بودجه مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان در برنامه ششم مجددا دولت و آموزش و پرورش را موظف به پرداخت سهم خود به صندوق ذخیره کردند این درحالیست که این وزارتخانه از زمان شروع برنامه ششم تاکنون سهم خود را به صندوق پرداخت نکرده است؛ آنچه در این موضوع حائز اهمیت است مشخص شدن اختلاس‌ها و برخورد با افراد خاطی است.
رییس فراکسیون مجلس در پایان افزود: بسیار خوشحالم از اینکه نمایندگان با ۱۸۳ رای تحقیق و تفحص از ذخیره را برای بررسی بیشتر به قوه قضاییه فرستادند؛ از این قوه می‌خواهیم حقوق تضییع شده را به درستی بررسی کند و با افراد خاطی برخورد نماید.
نصراله خلیلی فرهنگی – تهران

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی سیدی

همچنین ببینید

عشق و ایثار لازمه کار معلمی است/ بانوان در پُست های مدیریتی موفق هستند

: مجید قدمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی شب گذشته(۲۹ فروردین) ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت