خانه / تصاویر-تیتر2 / سیری در قانون مدیریت خدمات کشوری

سیری در قانون مدیریت خدمات کشوری

  قانون مذکور برای همترازی شغل و شاغل و به تبعیت هماهنگی پرداخت بازنشستگان سنوات مختلف با شاغل همتراز خود در فصول و مواد تعریف شده داشت.
اصولا و منطقا کسی که بازنشسته سنوات گذشته میباشد بعلت تورم موجود و رشد مثبت آن باید سالانه حقوق بازنشستگان سنوات گذشته بیشتر از حقوق سنوات بازنشسته، سال آتی باشد چون قدمت بازنشستگی آن سالها با بازنشسته سال آتی به مراتب بیشتر است.
بعلت عدم اجرای قانون متاسفانه عکس قضیه اتفاق افتاده و دولتها در طول یازده سال اخیر با تعبیرات ناروا ، حق مسلم بازنشستگان را وارونه نموده اند علت موضوع معطل نمودن قوانین همترازی و افزودن به حقوق شاغلین در میان سالها بوده است.
این نوع اعمال سیاست ناروا سبب شد که بازنشستگان سنوات گذشته برخلاف اصول از حقوق خود محروم شوند.
گستاخی دولت در این بین بسیار وقیحانه و اشاعه بی عدالتی است.این ها وعده میدهند که بعد از پنج سال گویا ما شما را به ۸۵ % شاغل مشابه سال ما قبل ( ۲۵% عقب تر از سال آتی ) میرسانیم و این فرضیه از بنا با تئوری و ایده ناصواب ، طراحی شده است.
به طوری که بیان گردید این قانون همان طور که نوشته شده بود باید از اول درست اجرا میگردیده و راهکار آن تمسک و مقید بودن به قانون است تا عدالت بر اساس اصول قانون اساسی و قوانین جاری ، اصلاح گردد. و معایب قانون در اصلاحیه آن بر طرف شود.
از قدیم مثل است نجس را با آب پاک میکنند ، نه اینکه آنرا آلوده به ناپاک دیگر نمیکنند.برای بر طرف کردن نواقص قانون باید آن را به روش صحیح اصلاح کرد.
کار دولت در تقدیم لایحه اصلاحی قانون مدیریت خدمات کشوری معیوب بوده و کسانی که با این رویه موافق حل مشکل بازنشستگان هستند ، تعمداً در جهت عکس منافع بازنشستگان حرکت میکنند.
حقوق در قانون تعریف خاص خود را دارد و اشخاصی که به تبعیت از کار دولت مصاحبه و یا دفاع میکنند به خاطر حفط مقام و منزلت بی ارزش خود ویا جهت تقرب و موقعیت طلبی است.
عسگر فریاد —- ارسالی : نصراله خلیلی

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت