خانه / سخن معلمان / اینده بی نظیر بازنشستگان فرهنگی به یک گذشته درخشان نیاز ندارد.

اینده بی نظیر بازنشستگان فرهنگی به یک گذشته درخشان نیاز ندارد.

 استادان وسروان بازنشسته فرهنگی صد درود وهزاران احسنت وسپاس به همه شما بزرگواران ؛ صداقت وتلاش صادقانه وثابت قدم بودن درراه حق طلبی اولین فصل کتاب انسانیت است . برای تقویت وبهره مندی از نظرات ارزشمندتان که قطعا راهگشاست در فضای مجازی به عضویت گروه بازنشستگان بپیوندید وکاروان حق خواهی وهمسان سازی حقوق ومزایا را مساعدت و همراهی کنید .
اما سخنی با مدیر گروهها وادمین های گرانقدر :
تمنا داریم جدالهای بی فایده و بحث های جناحی و هویت شناسی افراد را در گروهها تعطیل کنید وگرنه باید با این اتلاف وقت منتظر افزایش ۱۰ درصدی حقوق بدون هماهنگی از عدم اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری و حقوق مغفول مانده ۱۱ ساله خود باشید .
گروهها محلی امن برای تبادل نظر و تصمیم گیری و چاره اندیشی و یافتن راهکار برای حقوق حقه همه همکاران فرهنگی است. نه جدالهای بی فایده و اتلاف وقت !!!؟
مدیران گروهها و ادمین های گرامی؛شما با معبود یکتا و همکارانتان….. عهد بسته اید که حق طلب و مطالبه گر باشید و هرگز خود را شکست خورده و بازنده میدان نپنداریدتاکنون هم اقدامات مثبت شما برکسی پوشیده نیست .
بازنده اصلی کسانی هستند که با داشتن مسئولیت قانونی ؛ عزت و اعتبار و شان خود را نزد شاغل و بازنشسته از دست داده و چهره واقعی بیعدالتی شان بر همه نمایان شده است .
باید استانه تحمل شنیدن حرف حق را تقویت کنیم و زود برعلیه هم جبهه گیری منفی نکنیم با تعمق مسائل را بررسی کنیم .
گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهایی کشید . نه برای اینکه دیگران را از خود دور کنیم بلکه مشاهده کنیم چه کسانی برای دیدنتان ومساعدت در اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری ثابت قدم وحق جو ؛ دیوار تبعیض را خراب می کنند تا به صف حق جویان بپیوندند. زیرا عمیق ترین درد زندگی ؛ دل بستن به کسانی است که حتی مفهوم دل و نداری را نمی دانند.
درخواست و نظر و عقاید ۲۲۰۰۰۰۰ فرهنگی اسیب دیده از ستم از وکلای متعهد و دلسوز مجلس شورای اسلامی استیضاح و عزل وزیر رفاه و کار وامور اجتماعی است که بعلت عملکرد ضعیف و ناکارامدی طرح و برنامه هایش زندگی بازنشستگان را به فلاکت رسانده است . اما بازهم در زمان استیضاح بر صدرارت خود ابقاء می شود .پشت پرده چه می گذرد ؟ خدا بهتر می داند ..
یکی از نشانه های فعالان صنفی و قابل تحسین و پسندیده حق طلبی و مطالبه گری انهاست . که استقامت و شجاعت انها را در مواجهه با مشکلات نشان می دهد .
هر موقع من سخن حقی نوشتم .سینه ام اماج تیرهای بلا و انتقادات همکاران عزیزم شد چرا !؟؟.!!؟
عزیزان بازنشسته به گذشته خودتان نگاه نکنید گذشته هرگز بر نمی گردد. با هوشمندی و اتحاد و انسجام و یکرنگی و یکدلی می توانیم اینده روشنی را رقم بزنیم پس با قلبی محکم و مملو از عشق به خدمتگزاری به همنوع و با قدمهایی استوار و با عزمی راسخ به سراغ اینده بروید نه با منیت ، انحصار طلبی و خودشیفتگی و تکروی !!!؟
مهم نیست چقدر عقب مانده ایم . مهم این است که با چه قدرت وانگیزه ای پیگیر مطالبات خود هستیم .
گاهی باسکوتت سخن بگو که از هر فریادی شنیدنی تراست و قبل از حرف زدن در گروهها و قضاوت افراد بگذار سه واژه معجزه اسا از دروازه ذهنت عبور کند:
۱- ایا سخنم حقیقت دارد؟ ۲- ایا بیان این سخن ضرورت دارد؟ ۳- ایا بیان ان مهربانانه است؟؟ ……..
اینده بی نظیر بازنشستگان فرهنگی به یک گذشته درخشان نیاز ندارد . فراموش نکنیم قطار مطالبه گری و حق طلبی اگر از ریل انصاف خارج شود ممکن است… .
اختلافات و بهانه جویی کودکانه را به حداقل برسانیم مانند تمبر پستی به خواسته های صنفی خود بچسبیم تا همه اهداف ما تحقق یابد . مدیران عزیز گروه ها ؛ اگر دل شکسته و ازرده ای را شاد و در راه مطالبه گری خیل عظیم بازنشستگان چشم به راه و ناتوان و بیمار باعینک وعصا و کمرخمیده از زحمت را !!! بدست اوردید و درشهامت و مهربانی ؛ ثابت قدم و حق طلب بودید و این بودن را از دست ندادید پس همه شما لایق عشقی عمیق تر از اقیانوس معرفت و ایثار هستید ودر قلب همه جایی دارید در زندگی تعداد محدودی «« بله »» در اختیار ما قرار دارد که بیش از به کار گیری انها با تعداد بی شماری «« خیر »» انها را محافظت می کنیم .
ما عادت کردیم وقتی فیلم زندگی ومطالبه گری از عدم اجرای لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری به تیتراژ رسید اگر در منزل بودیم دستگاه ذهن و تفکر خود را خاموش کنیم .و اگر درسینمای اختلافات دنیا بودیم سالن و گروهها را ترک کنیم.
ما در زندگی یاد نگرفتیم قدردان کسانی باشیم که صادقانه کشتی به گل نشسته بازنشستگان را به حرکت در می اورند و موتور محرکه ان هستند .ما فقط کسانی را می بینیم که برایمان نقش بازی می کنند .در خاتمه همکارانی که‌اشک هایت را می فهمند… بسیار ارزشمند تر از دوستانی هستند که فقط لبخندهایت را میشناسند…..

نصرالله خلیلی- جلال غیور

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت