خانه / سخن معلمان / چه کسانی مانع دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری وزجر دادن بازنشستگان

چه کسانی مانع دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری وزجر دادن بازنشستگان

 سلام خدمت مدیران و فعالان صنفی بازنشستگان سراسر کشور
به اطلاع دوستان عزیز میرساند که ، مانع دایمی شدن اصلی قانون مدیریت خدمات کشوری در دولت ، آقای نوبخت و آقای ربیعی ، میباشند .
آقای ربیعی بعلت عدم داشتن کفایت وزارت ، با لابی گری خود را تحمیل این پست حساس کشور نموده و بعنوان نماینده بازنشستگان نتوانسته است در احقاق حق بازنشستگان در مدت ۴/۵ سال گذشته ، در هیات دولت ، نقش مثبتی ، ایفا کند. و اتفاقا در دوره وزارت وی ما دچار تبعیض درهماهنگی دریافتی را از سال ۹۳ تجربه نموده ایم که هیچ گونه سابقه تاریخی در حکومت ایران نداشته است. این وزیر بی کفایت تنها به فکر حفظ مقام خود بوده و صدارت ایشان موجب تظلم بیشتر بازنشستگان را ، در آتیه نیز عاید خواهد کرد.
اما آقای نوبخت ، دشمن بازنشستگان در کشور بوده و تمام مصایب و آلام ما با اجرای ، برنامه های نا روای ، وی ناشی شده و بعنوان سد پتانسیل در مقابل بازنشستگان از هر جنبه قرار گرفته است.
آقای نوبخت بعنوان معاون رئیس جمهور و طراح برنامه های میان مدت و کوتاه مدت ، با چشم پوشی از حقوق مصرح در ق م خ کشوری و بر خلاف اصول مختلفه قانون اساسی سبب ایجاد بحران برای کشور در خصوص بازنشستگان بوده و با باند بازی و گماردن افراد غیر متخصص درمعاونت سازمان برنامه و بودجه، نوعی فساد ، مدیریتی را در کشور طرح ریزی کرده است.
تدابیر ایشان تاکنون باعث مغفول ماندن حق مسلم ما در پرداختهای دولت شده و مخالف حل موضوع قانونی میباشد .
مسلم است که هر سال بار مالی بیشتری بر روی دوش دولت بعلت عدم اجرای قانون فوق الذکر ، ایجاد میشود و بروز هر گونه بحران مالی برای دولت را برای دیون معوقه ، محتمل می سازد.
عدم صداقت در گفتار و رفتار ایشان بر همه ، هویداست و لقب کذابی را بخود کسب کرده است.
ما بایداز رئیس محترم جمهورکه منتخب ملت شریف ایران هست بخواهیم که این عنصر نامطلوب را عزل و در ساماندهی این معاونت حساس کشوری اهتمام عاجل را مبذول دارد .
قانون گریزی،دغل کاری، عدم پاسخگویی و عدم شفافیت در اظهارات موهون ایشان موجب نگرانی مردم وبازنشستگان کشوری و لشکری شده و سیاست و توجیهات وی مورد ، قبول نیست ، زیرا همه این مشکلات با تدابیر ایشان به ما تحمیل شده و اگر صداقت درکار و برنامه وی می بود، ما با این تبعیض تحمیلی روبرو نمی شدیم.
عسگر فریاد – ارسال کننده : نصراله خلیلی

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

3 دیدگاه

  1. ایشون فرزندانشان در امریکا درارامش ورفاه هستند .هیچوقت درد ما وبچه های ما را نمیفهمند .نماینده باید از قشر ستم کشیده باشد که درد مردم را بفهمد.

  2. با سلام نمیدانم چرا این عنتر نوبخت در ابن پست قرار گرفت او فقط تملق بلد است ودگر هیچ بهره ای ندارد با شکر

  3. یادمان نمی رود که بعد از صدور چندرغاز حکم های فروردین در اواسط اردیبهشت امسال در مصاحبه با خبرنگاران از اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تا پایان اردیبهشت خبردادو با پایان اردیبهشت همه چیز فراموش شد وحتی چند وقت پیش نیز آقای نوبخت گفت که من تا حالا قولی ندادم که بعد عمل نکرده باشم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت