خانه / اخبار پربازدید رسانه ها / اولویت همسان سازی با حقوق‌های زیر ۲ میلیون تومان است

اولویت همسان سازی با حقوق‌های زیر ۲ میلیون تومان است

 مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: اولویت همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ با بازنشستگانی است که حقوق آن‌ها زیر ۲ میلیون تومان است.
اکبر شیرمحمدی مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: سال گذشته مسئله همسان سازی حقوق بازنشستگانی که حقوق آن ها تا سقف ۲ میلیون تومان است مطرح و تا حدودی هم اجرایی شد و مقرر شده است تا این افزایش به مرور در طول برنامه ششم توسعه نهایی شود.
شیرمحمدی افزود: نزدیک به ۹۰ درصد بازنشستگان صندوق بازنشستگی حقوقی کمتر از ۲ میلیون تومان دریافت می‌کنند، به همین دلیل اگر قرار بر افزایش حقوق در بخش همسان سازی حقوق بازنشستگان باشد، اولویت با این بازنشستگان خواهد بود.
مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: صندوق بازنشستگی کشوری در صدد است تا حقوق بازنشستگانی که در سنوات قبل یعنی به عنوان مثال از سال ۸۶ یا قبل و همچنین پس از آن بازنشسته شده اند را به صورت مرحله ای و به مرور افزایش دهد و شکاف آن را با حقوق بازنشستگان جدید، برطرف کند و این مسئله جزء موارد برنامه ششم توسعه است.
شیرمحمدی تاکید کرد: برای یکسان سازی حقوق سایر بازنشستگان بودجه ای در حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان نیاز است و تامین این مبلغ برای دولت، به صورت یکباره مقدور نیست، به همین دلیل مسئله همسان سازی حقوق بازنشستگان به تدریج صورت می گیرد.
منبع/ باشگاه خبرنگاران جوان —— ارسالی از : نصراله خلیلی

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

یک دیدگاه

  1. تامین بودجه برای همسان سازی میسر نیست اما دزدی از حق مردم برای شعبون استخونی های زورگیر میسر وواجب است. این لکه های ننگ برپیشانی این سرزمین فقط باخون پاک میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت