خانه / اخبار آموزش و پرورش / اخبار آموزش و پرورش کشور / تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم مردم از ما ناراضی شوند

تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم مردم از ما ناراضی شوند

 سخنگوی دولت با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم که مردم از ما ناراضی شوند، اعلام کرد:می خواهیم یارانه ای که برای برخی از دهک ها ممکن است کمتر از خط واریز فعلی شود، را برای حرکت در مسیر عدالت به نیازمندان برسانیم.

محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سیاست عمومی بودجه اهدافی را برای سال آینده دنبال می‌کند، گفت: مهار تورم، ایجاد اشتغال و تولید و کاهش فقر مطلق را پیگیری می‌کنیم و در سال گذشته هم همین روند را دنبال می‌کردیم و برای واحدهای بخش خصوصی هم پرداخت وام انجام می‌شد و نتیجه و آثارش را هم برای رشد اقتصادی در نیمه اول امسال مشاهد کردیم که به شش و نیم تا هفت درصد رسید و امسال هم مصمم هستیم رقم ۱۷ میلیارد تومان را به ۷۵ هزار میلیارد تومان افزایش دهیم و در تولید و اشتغال آن را به کار گیریم.

وی تاکید کرد : مردم باید بدانند که دولت تحت هیچ شرایطی حاضر نیست که کالایی را گران کند و مسئله افزایش اشتغال و مقابله با فقر مطلق را پیگیری می کند. برای کاهش فقر دولت به هیچ وجه ریالی را از پرداخت رایانه ها نمی‌خواهد به خزانه واریز کند، سال آینده هم تمام رایانه‌ای که می گیریم را به جامعه باز می گردانیم تا به دست مستمندان برسد و ما تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم که مردم از ما ناراضی شوند، بلکه می خواهیم این یارانه ای که برای برخی از دهک ها ممکن است کمتر از خط واریز فعلی شود را برای حرکت در مسیر عدالت به نیازمندان برسانیم.

سخنگوی دولت در ادامه به سخنان دادستان کل کشور مبنی بر اینکه فرزندان مقامات در فساد و قاچاق فعال هستند، گفت: ما ناراحتیم که چرا چنین سخنی از سوی دادستان کل کشور در رسانه ها مطرح می شود، هرکس که در فساد نقش دارد و در قاچاق دست دارد را باید قوه قضاییه با توانایی که دارد، دستگیر کند یا مورد بازخواست قرار دهد، این که چنین حرفی به صورت کلی از سوی دادستان مطرح شود، همه مسئولان را در بر می گیرد و چنین سخن گفتنی در شان دادستان کل کشور نیست.

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

کنکور

افزایش سهم‌ سوابق تحصیلی در کنکور از ۳۰ به ۴۰ درصد

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد افزایش سهم‌ سوابق تحصیلی از ۳۰ ...

12 دیدگاه

 1. آقای نوبخت شما و دولت مردانتان در قیامت پاسخگو هستید
  اینقدر به مردم ظلم نکنید. دنیا دار مکافات است
  ماهم حق زندگی داریم ماهم خانواده داریم ما هم هزینه زندگی داریم
  شما که نانتان در روغنه شکی نیست
  به فکر این مردم بدبخت هم باشید
  این را نیز آویزه گوشتان کنید که بعدا” پشیمانی سودی نخواهد داشت و فرصتی نخواهید داشت.
  مملکت به کفر پابر جا میماند به ظلم نه
  پس ظالم نباشید

 2. چوپان دروغگو که حالا در کتاب درسی میگن چوپان راستگو.

 3. جناب نوبخت، مردم اخیراً آگاه شده اند که در قرارداد کرسنت، شما صدمیلیون تومان درسال ۸۳ دریافت نمودی.اگر ذره ای وجدان داری که مطمئنا نداری،بگو چجوری ميتوني حق مردم رو با يه استکان بزنی بالا وهمزمان شعاربدهی که اصلاً راضی نیستی مردم این وضعیت روداشته باشن. والله بالله اگر موجودات موذی وخدانشناسی مثل تو ابلاغ مدیریت نداشتند، انسانهاي ساده وابرومند، بدون نظارت میتوانستند این سرزمین رانجات دهند تاحداقل قهرخدا شامل حالمان نشود.تا این ظلم پایدار است، این سرزمین سیر نابودی راطی میکند. خداوند تو وامثال تورا نابود کند پیش ازآنکه خشم خدا، تروخشک رابسوزاند

 4. وقتی پانصد هزارتومان گذاشتی لای يه کتاب مسخره وتحویل۱۵نفر از نماینده های بازنشستگان دادی، به فکر این روز نبودی که تشت رسواییتو از پشت بام بهارستان دادی پایین. يه بار جستی ملخه دوبار جستی ملخه… تمام حقمون روازتوی حلقوم کثیفت بیرون میکشیم

 5. این عجیب الخلقه ملعون فکرمیکنه مردم هم خودشونو به نفهمی میزنن. نه مردم مثل تومکاروحقه بازنیستند. اگر یک جوغیرت وشرف داشتی، باهمه توهینی که درسرتاسر این سالها دریافت کرده ای، خودتو گم و گورمیکردی نه اینکه هنوز مشغول ورور باشی. خدا بهت ظلم کنه.

 6. یک بار دیگر درباره نوبخت وربیعی نظر دادم بخش نکردی چرا از این دو انگل حمایت میکنی

 7. اره. مرگ خودشون اینها ۵۰ تومان مستمری پول درمان ببمار اعصاب وروان ما را قطع کردن می خوان کمک کنن به فقدت

 8. این عمر و عاص روحانی این حرف ها حالیش نمی شه ! اگر وقتش بشه برای فریب مردم کاری رو انجام می ده که عمر و عاص زمان امیرالمومنین در جنگ صفین انجام داد! گول حرف های این عمرو عاص را نخورید!

 9. الله یحکم بینناوبینکم یوم القیمه

 10. خیلی بیشوری ..وکلاکوری نوبخت که نمیدونی درکشورچخبره

 11. نوبخت خبرداری که هزاران که نه میلیونهاخانواده نان رو درآب میزنن وخیس میکنن وبااین طریق امرارمعاش میکنند..
  خبرداری که درهرخانواده ایرانی ۳الی۴نفر بیکاردارند.
  خبرداری که اکثرنیروهای فعال دراداره جات دولتی بصورت قراردادی کارمیکنند
  چطورمیتونی بگی که مانمیزاریم مردم ازماناراضی باشند..

 12. نوبخت خیلی بی شرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت