خانه / تصاویر-تیتر2 / گفتگویی با جناب پزشکیان در خصوص حقوق بازنشستگان و افزایش بودجه ۹۷

گفتگویی با جناب پزشکیان در خصوص حقوق بازنشستگان و افزایش بودجه ۹۷

 امروز توفیق حاصل شد در پرواز اصفهان به تهران و فرودگاه مهرآباد سفیران استان البرز و جناب اقای ترابی معاونت محترم صندوق بازنشستگی گفتگویی با جناب اقای دکتر پزشکیان نایب رئیس محترم مجلس شورای در خصوص حقوق بازنشستگان و افزایش آن در بودجه ۹۷ داشته باشیم .
من خدمت اقای پزشکیان عرض کردم امید بازنشستگان به نمایندگان دلسوز و شجاعی مثل شماست تا از حق حقوق منزلت بازنشستگان دفاع نمایید و اقای ترابی هم فرمودند که ما مشکلات را به شما نوشته ایم ک انتظار کمک داریم . اقای دکتر پزشکیان که دل پر دردی از مسئولین داشتند و گفتند که دولتها از بازنشستگان در زمان جوانی استفاده کرده و حالا که بازنشسته شده اند ، آنها را رها کردنده اند. من از ایشان خواستم که در بررسی بودجه ۹۷ و اجرای همسان سازی تلاش نمایند و ایشان گفتند که اقای ترابی برنامه های صندوق را ارائه نماید و گفتند که زمان خیلی کم است . من به آقای دکتر پزشکیان عرض کردم که اقای دکتر دیر نشده است و اگر شما بخواهید و کمک کنید و ازکمسیون تلفیق ۴۰۰۰ میلیارد علاوه بر بودجه سال ۹۷ حقوق بازنشستگان ،بگیرید و از نمایندگان بخواهید که کمک کنند این موضوع تصویب شود به امید خدا مشگل افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی در ۲ سال حل خواهد شد ودر ادامه هم گفتم اقای پزشکیان بازنشستگان کشوری به شما باور دارند و اگر شما اراده کنید می توانید در کمیسیون تلفیق مشگل را حل کنید و قرار شد که اقای ترابی با دوستان بازنشسته درخواستها را به ایشان برسانند و قول دادند که تلاش خود را خواهند نمود و گفتند که می دانم که با بازنشستگان ظلم شده است .
ضمنا در فرودگاه اصفهان هم دقایقی را با نماینده اصفهان در خصوص حقوق بازنشستگان گفتگو کردیم و ایشان هم قول دادند که در مجلس پیگیری و کمک نمایند .
همچنین لازم به توضیح است که در جلسه سفیران در اصفهان بنده و اقای صرفه جو با وجود اینکه جزء بر نامه سخنرانی نبودیم و موضوع هم برنامه های سفرای هشتگانه بود وقت صحبت گرفتیم و در خصوص معیشت و منزلت و حقوق بازنشستگان ک مسائل و مشکلات صندوق بازنشستگی برای حاضران در همایش صحبت نمودیم .
به امید اینکه تلاشها و زحمات همه همکاران در پیگیری و اعاده حقوق از دست رفته بازنشستگان مثمر ثمر واقع شود .
با احترام . شکری رئیس شورای کانونهای بازنشستگان استان البرز.

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

سید حمایت میرزاده

مجلس اجازه هیچ‌گونه واگذاری مدارس دولتی را نمی‌دهد/ نباید از حوزه آموزش انتظار بازدهی اقتصادی داشت

سید حمایت میرزاده: در راستای بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون ...

2 دیدگاه

  1. اگه ذره ایی حسن نیت باشه از خیلی ردیف های غیر ضرور که هیچ فایده ای برای مردم نداره می توان کاست همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا کرد متاسفانه جیب بعضی پر نمی شه

  2. چقدر عادت کرده ايم به توهم دل خوش کنیم. همون اول که ميگه خیلی ديره یعنی ميخواد شونه خالی کنه ووقتی باالتماس روبرویش مینشینید درواقع دارید حس مالکیتش به حقوق خودتون رو ارضا میکنید ونفسش روباد میفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت