خانه / اخبار آموزش و پرورش / اخبار آموزش و پرورش کشور / دو انتصاب جدید در آموزش و پرورش

دو انتصاب جدید در آموزش و پرورش

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش «محمد رضا رزاقی» به سمت «سرپرست اداره کل امورشاهد و ایثارگران» و همچنین «نور علی عباسپور» به سمت «سرپرست اداره کل دفتر برنامه ریزی انجمن‌های مدارس، آموزش خانواده و مشاوره اولیاء» منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری و به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در متن احکام دکتر فخرالدین دانش آشتیانی آمده است:

جناب آقای محمد رضا رزاقی باتوجه به تعهد، تخصص، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست اداره کل امورشاهد و ایثارگران» منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند بزرگ، مدنظر قرار دادن اسناد بالادستی و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اعلام شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی، در جهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و پاسداشت ارزش های انقلابی و حفظ کرامت خانواده معزز شهدا و ایثارگران موفق و مؤید باشید.

همچنین در حکم «نور علی عباسپور» نیز آمده است: جناب آقای نور علی عباسپور باتوجه به تعهد، تخصص، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست اداره کل دفتر برنامه ریزی انجمن های مدارس، آموزش خانواده و مشاوره اولیاء» منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند بزرگ، مدنظر قرار دادن اسناد بالادستی و در چارچوب سیاست ها و برنامه‌های اعلامی اینجانب به مجلس شورای اسلامی، در زمینه جلب مشارکت خانواده ها و تحقق بخشیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

انتهای پیام

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

چه کسی مُقَصّر است؟ دولتمردان وقانون گذران یا بازنشستگان

اخبار  اصل ۵۶ قانون اساسی میگوید: ‌‌”حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداوند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت