خانه / اخبار اختلاس / پاسخ صندوق ذخیره فرهنگیان به انتقاد کوچکی نژاد درباره جابجایی مدیران در این صندوق

پاسخ صندوق ذخیره فرهنگیان به انتقاد کوچکی نژاد درباره جابجایی مدیران در این صندوق

روابط عمومی و امور بین الملل صندوق ذخیره به اظهارات رییس هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره درباره تذکر به مدیرعامل این صندوق برای تغییر و تحولات صورت گرفته در سطوح مدیریتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری ریاض الدین طباطبایی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل در واکنش به اظهارات جبار کوچکی نژاد رییس هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره جوابیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

«پیرو مصاحبه جناب آقای جبار کوچکی نژاد نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رییس هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره با آن خبرگزاری محترم در تاریخ ۱۹ /۱۰/ ۹۵ با عنوان « انتقاد رئیس هیأت تفحص از صندوق ذخیره نسبت به تغییرات مدیریتی در این صندوق» جوابیه ای به شرح ذیل جهت تنویر افکار عمومی و انتشار آن طبق قانون مطبوعات حضور گرامیتان ارسال می شود:

روز شنبه مورخ ۱۸ /۱۰/ ۱۳۹۵ ساعت ۱۱ صبح جلسه ای به درخواست جناب آقای کوچکی نژاد در دفتر مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره با حضور آقای دکتر عباسی نماینده محترم مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، آقای رضوی مشاور مدیرعامل موسسه به عنوان رابط نهادهای نظارتی، آقای دکتر عالمی رییس وقت هیات مدیره موسسه و آقای دکتر صابری مدیر اجرایی هیات تحقیق و تفحص تشکیل شد.

موضوع اصلی این جلسه معرفی آقای دکتر صابری به عنوان نماینده هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره بود. همچنین صرفا در ارتباط با تقسیم کار هیات تحقیق و تفحص و انجام امور مربوطه به صورت مکتوب و … بحث و بررسی شد. اما در ارتباط با موضوع تغییرات مدیریتی در جلسه مذکور هیچ بحثی به میان نیامد و این اظهارات قویا تکذیب می شود.»

انتهای پیام

">

جدیدترین ان "> اخبار ان و ">اخبار و اخبار دانش آموزان را در مطالعه کنید.

اجاره ویلا (اجاره شبانه – با تخفیف و بهترین شرایط)

اجاره روزانه ویلا (در مشهد-کیش-قشم-شمال)

اجاره ویلا در شمال

خرید آپارتمان در تهران (نقدی – قسطی – با وام و بهترین شرایط)

طراحی سایت املاک

اقدام پژوهی


گزارش تخصصی

درباره ی admin

همچنین ببینید

چه کسی مُقَصّر است؟ دولتمردان وقانون گذران یا بازنشستگان

اخبار  اصل ۵۶ قانون اساسی میگوید: ‌‌”حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداوند ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امارگیر سایت