نظر رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس درباره «استیضاح دانش آشتیانی»

اخبار آموزش و پرورش

اخبار آموزش و پرورش رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مطالبات فرهنگیان زیاد است، گفت: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد.

 

محمد بیرانوند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری فرهنگیان در خصوص مطالبات و معوقات فرهنگیان اظهار داشت: به نظرم اطلاع رسانی در این خصوص باید بیشتر شود زیرا در جلسه‌ای که چند روز پیش با وزیر داشتیم اعلام شد که مبلغ بسیار بالایی برای پرداخت مطالبات سالهای گذشته فرهنگیان واریز شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که «این واریز مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان است و چرا معوقاتی مانند حق التدریس معلمان که از فروردین ماه پرداخت نشده در دستور کار قرار نگرفته است؟»، خاطرنشان کرد: مطالبات فرهنگیان زیاد است اما در این خصوص هم کار زیاد انجام شده است.

بیرانوند افزود: در جلسات کمیسیون آموزش مجلس و همچنین در جلسات خصوصی بر سامان دادن به مطالبات و معوقات فرهنگیان تأکید شده است و این موضوع از دغدغه‌های کمیسیون آموزش مجلس و همچنین دولت است.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصابات در آموزش و پرورش و همچنین موضوع استیضاح دانش آشتیانی، گفت: احساس می‌کنم در این خصوص مطالبات شخصی نمایندگان مطرح است که البته منظورم از مطالبات شخصی، مطالبات حوزه انتخابیه آنهاست.

وی افزود: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد.

انتهای پیام/

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

پیام بگذارید