نیروی سفارشی در آموزش و پرورش جذب نشده است

اخبار آموزش و پرورش

اخبار آموزش و پرورش مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: با تمام تنگناهای پیش روی دولت، آموزش و پرورش سعی می‌کند شرایط مناسبی برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان، مهناز احمدی در مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها که در آموزشگاه دخترانه خدیجه کبری شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: دانش آموزان باید تلاش کنند تا با تحصیل، تهذیب و ورزش آینده‌ای درخشان را برای خود و جامعه رقم زنند.

وی از فرهنگیان و اولیا آنان درخواست کرد که برای دانش‌آموزان شرایطی را فراهم کنند که خنده از لبان آنها بیرون نرود و لحظات حضور در مدارس را با شادی و نشاط بگذرانند.

احمدی با بیان اینکه دانش‌آموزان با ورود به مدرسه از آغوش گرم خانواده جدا می‌شوند و به آغوش گرم معلم  روی می‌آورند، تصریح کرد: باید معلمان مادرانه و پدرانه به دانش‌آموزان عشق بورزند و تمام سعی و تلاش خود را برای اعتلای آنان به کار گیرند.ثبت نام 12.5 میلیون دانش آموز

در حاشیه این مراسم نیز مشاور وزیر آموزش و پرورش با حضور در جمع خبرنگاران بااشاره به وجود حدود یک میلیون پرسنل در وزارت آموزش و پرورش گفت: تا چند روز پیش حدود ۱۲/۵ میلیون دانش آموز در سراسر کشور در سامانه «سناد» ثبت‌نام کردند و پیش‌بینی می‌شود تعداد دانش‌آموزان کشور به حدود ۱۳ میلیون نفر برسد.

هیچ نیروی سفارشی در آموزش و پرورش جذب نشده است

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش گفت: زمان و شرایط برگزاری این آزمون قرار است از طریق سازمان سنجش اعلام شود همچنین شرایط آزمون، تعداد نیروها و توزیع استانی آن احتمالا اواخر مهر یا اوایل آبان اعلام خواهد شد.

احمدی تصریح کرد: هرگونه استخدام در وزارت آموزش و پرورش و در دولت تدبیر و امید مطابق ضوابط و قوانین و از طریق آزمون صورت گرفته است و طی این مدت هیچ گونه نیرویی با سفارش نماینده یا مسئولین در سیستم آموزش و پرورش جذب نشده است.

انتهای پیام

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment