اعمال «رتبه‌بندی» در حقوق بازنشستگی معلمان

اخبار آموزش و پرورش

اخبار آموزش و پرورش: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از احتساب افزایش حقوق ناشی از اجرای رتبه‌بندی معلمان در حقوق بازنشستگی و وظیفه خبر داد.

سید حسن حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فرهنگیان، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: رتبه‌بندی معلمان از ابتدای مهرماه 1394 به اجرا در آمد اما صندوق بازنشستگی کشوری آن را اعمال نمی‌کرد.

وی افزود: پس از پیگیری انجام شده از سوی وزیر آموزش و پرورش احتساب این افزایش از سوی صندوق بازنشستگی کشوری پذیرفته و به ادارات تابعه بخشنامه شد.

حسینی گفت: میزان افزایش حقوق دوران بازنشستگی بستگی به رتبه افراد و مدت برخورداری آنها از این رتبه دارد.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بار مالی مربوط قبلا پرداخت شده است اظهار کرد: کسور بازنشستگی از مقرری ماه اول پس از رتبه‌بندی به حساب صندوق بازنشستگی واریز شده بود که از 1350 میلیارد تومان اعتبار رتبه بندی حدود 230 میلیارد تومان می‌شود. 

حسینی افزود: این افزایش برای معلمان مشمولی که پس از اجرای رتبه بندی از تاریخ اول مهرماه 94 بازنشسته شده‌اند اعمال می‌شود.

انتهای پیام

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

پست های مرتبط

2 دیدگاه برای “اعمال «رتبه‌بندی» در حقوق بازنشستگی معلمان”

  1. آبیک

    معلمانی که سالهای گذشته باز نشسته شده اند شامل طرح نمیشوند و باید منتظر مرگ باشند چون با این حقوق کم توان پرداخت مخارج سنگین درمان را ندارند

  2. بازنشسته

    و بازنشستگان سنوات قبل هم یا سماق بمکن یا برن بمیرن . نمردیم و عدالت اسلامی رو هم دیدیم .
    چرا این همه تبعیض ؟ چرا اینقدر اختلاف ؟ ما هم عمر و جوانی خود رو صرف این مرز و بوم کردیم . این قانون رتبه بندی باید شامل بازنشستگان قبل از سال 94 هم بشه .

پیام بگذارید