برگزاری کارگاه مهارت آموزی هنر آموزان دیپلم بورس و اوراق بهادار

اخبار آموزش و پرورش

اخبار آموزش و پرورش: مدیرکل کاردانش وزارت آموزش و پرورش‌ گفت: دومین کارگاه مهارت آموزی و دانش‌افزایی برای هنرآموزان دیپلم بورس و اوراق بهادار شاخه کاردانش از سراسر کشور با حضور مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد.

مصطفی آذرکیش مدیرکل کاردانش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرگزاری فرهنگیان اظهار داشت: امروز دومین کارگاه مهارت‌آموزی و دانش‌افزایی برای هنرآموزان دیپلم بورس و اوراق بهادار شاخه کاردانش از سراسر کشور با حضور مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد.

وی ادامه داد: این کارگاه دو روزه در راستای ارتقای دانش و مهارت مورد نیاز و تحلیل و بررسی استاندارد مهارتی دیپلم بورس اوراق بهادار با حضور اساتید برجسته این رشته به صورت کارگاهی آغاز شد و در پایان گواهینامه به هنرآموزان اعطا می‌شود.

آذرکیش افزود: در راستای توسعه مشارکت با دستگاه‌های اجرایی و متناسب با آموزش‌ها با نیاز بازار کار، وزارت آموزش و پرورش برنامه‌های مستمری در این راستا انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: برای نمونه از 23 تا 25 شهریور نیز با همکاری مرکز ملی فرش ایران دوره مهارت آموزی و دانش افزایی هنرآموزان رشته فرش سراسر کشور در محل دانشکده فنی دخترانه شریعتی برگزار شد.

انتهای خبر

برای مشاهده آخرین خبرهای فرهنگی بر روی موضوعات زیر کلیک کنید:

اخبار بازنشستگان

اخبار معلمان حق التدریسی

سرباز معلم
،صندوق ذخیره فرهنگیان

مقالات ارسالی برای واژه نیوز

مهمترین اخبار

کمپین حمایت از بازنشستگان

اخبار آموزش و پرورش

اختلاس های فرهنگی

اخبار اقتصادی و معیشتی فرهنگیان

اخبار بسیج فرهنگیان

اخبار دانشگاه فرهنگیان

Related posts

Leave a Comment