4 هزار و 500 پروژه نیمه‌تمام آموزشی در کشور وجود دارد

خبرگزاری فرهنگیان
اخبار آموزش و پرورش: رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس از وجود چهار هزار ۵۰۰ پروژه نیمه تمام در آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان، مرتضی رئیسی در حاشیه کلنگ ‌زنی سه واحد آموزشی در شهرستان آمل ، با اشاره به اینکه در سال 95-94 اکثر پروژ‌های نیمه‌تمام آموزشی در سراسر کشور به‌بهره‌برداری می‌رسد، اظهارکرد: امسال به لحاظ اعتباری در وضعیت خوبی خواهیم بود.

رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس با بیان اینکه 340 میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس در کشور مصوب شده است، افزود: با تخصیص این اعتبارات بخش مهمی از نیازهای بازسازی و نوسازی مدارس رفع می‌شود.

 
وی با تاکید بر اینکه بیشتر اعتبارات در این بخش در زمینه بازسازی مدارس، استانداردسازی سیستم گرمایشی و رفع نیازهای مدارس هزینه می شود، افزود: در زمینه اعتبارات بودجه های خوبی جذب شده است.
 
رئیسی با بیان اینکه پنج هزار و 400  پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، گفت: از این تعداد 4500 پروژه آموزشی است و بخش قابل توجهی از این پروژه‌ها در سال 94 به بهره‌برداری می‌رسد.
 
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام 40 هزار کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود. 

Related posts

Leave a Comment