کودکان در نمایشگاه نوشت افزار به دشمنان شلیک می کنند

خبرگزاری فرهنگیان

اخبار آموزش و پرورش: در این اقدام کودکان و نوجوانانی که از نمایشگاه بازدید می کنند می توانند، با اسلحه مخصوص بازی، تصویر حرمله های زمان را نشانه رفته و به آن شلیک کنند.

توسط مسوولان این غرفه هر روز بین کودکان و نوجوانان مسابقه تیراندازی به این اهداف برگزار می شود.

* اکران نبرد خلیج فارس
مدیرعامل مجموعه نوشت افزار خلیج فارس از اکران پویانمایی های نبرد خلیج فارس و پیام راشل کوری در حاشیه سومین نمایشگاه ایران نوشت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مجمع نوشت افزار اسلامی ایرانی، سید حامد فیروزی اظهار داشت: برای اولین بار در ساخت و طراحی این پویانمایی ها از طراحی های نوشت افزاری خلیج فارس استفاده شده است.
به گزارش خبرگزاری فرهنگیان این مدیر فرهنگی با بیان اینکه توانایی های زیادی در عرصه ساخت پویانمایی در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: در طراحی کاراکتر و شخصیت ها و محتوای این پویانمایی ها ثابت شده که ما ظرفیت های زیادی در ساخت پویانمایی ها با موضوعات مقاومت و ایران 1404 داریم.

* دفتر سخنگوی سینا، ثنا و ثمین در نمایشگاه ایران نوشت
مسئول فروش غرفه نوشت افزار قاصدک گفت: دفتر سخنگوی سینا، ثنا و ثمین پس از سه سال پژوهش و تحقیق وارد بازار رقابتی نوشت افزار شده است.
احسان ایجادی اظهار کرد: نحوه عملکرد این دفتر سخنگو با یک نرم افزار اتفاق می افتد به طوری که با سیستم تصویر برداری گوشی و تبلت ها باعث ایجاد سخن گویی شخصیتی که روی جلد دفتر حک شده، می شود.
وی اضافه کرد: در پژوهش ها متوجه شدیم که کودکان علاقه زیادی به سخنگو بودن شخصیت هایی که در کودکی با آنها مواجه می شوند، هستند.
مسئول فروش غرفه نوشت افزار قاصدک خاطرنشان کرد: مجموع محصولات شرکت قاصدکی به نام سینا و ثنا و ثمین بین مردم شناخته شده است و در تنوع محصولات از جمله دفتر نقاشی، دفتر یادداشت، مداد، پاکن، مداد تراش، کوله، کیف پول و دورچین پازل از این دو شخصیت استفاده شده است.
وی با اشاره به اینکه به زودی پدر و مادر سینا و ثنا و ثمین وارد بازار می شود، یادآورشد: شرکت قاصدک سعی کرده رویکردهای دینی و ایرانی سرزمین مان را در محصولات خود به مشتریان عرضه کند.
نمایشگاه ایران نوشت، به همت مجمع نوشت افزار اسلامی ایرانی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، از 27 مردادماه تا ششم شهریورماه از ساعت 10 صبح تا 22 در محل مرکز آفرینش های کانون واقع در خیابان حجاب پذیرای بازدید کنندگان است.

Related posts

Leave a Comment