نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره رضوی در کانون پرورش فکری کودکان گشایش یافت

خبرگزاری فرهنگیان

اخبار آموزش و پرورش: به گزارش خبرگزاری فرهنگیان، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بازدید از نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره رضوی، رشد 16 درصدی آثار و شرکت کنندگان در جشنواره رضوی را نکته مثبت ارزیابی کرد.
علیرضا حاجیان زاده اظهار کرد: وقتی معنویت و دل دادن به خالق و تبعیت و عشق به ائمه اطهار (ع) با هنر و خلاقیت های ادبی و هنری کودکانه عجین شود، زیبایی و جذابیت ویژه ای را در دیدگان ایجاد می کند.
وی خاطرنشان کرد: امروز بازدید از نگارخانه و نمایشگاه آثار هنری و ادبی رضوی اعضای کانون گویای این حقیقت بود که ایمان کودکانه به زیبایی تمام به نمایش گذاشته شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری، نمایشگاه آثار برگزیده سیزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا (ع) به مدت پنج روز تا چهارم شهریور همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع) از ساعت 9 صبح تا 17 در نگارخانه مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چند سال گذشته مسوولیت کارگروه کودک و نوجوان جشنواره بین المللی امام رضا (ع) را به عهده داشته و امسال نیز در چهارچوب سیزدهمین دوره این جشنواره هشت محور مختلف را به مسابقه گذاشته است.
نقاشی، خوش نویسی، داستان کوتاه، شعرخوانی و مشاعره، معرفی شخصیت، نشریه نگاری (کاغذی)، قصه گویی و معرفی کتاب (کتاب سازی) هشت محور برنامه های این کارگروه است.

Related posts

Leave a Comment