نقش اردوهای آموزشی و تربیتی در تقویت انگیزه دینی دانش آموزان

خبرگزاری فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان ، حامد علامتی در جمع اعضای قرارگاه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار کرد: توانمندی آموزشی، تربیتی و تعالی برنامه های معنوی برای رشد نسل آینده از رویکردهای اصلی این اتحادیه است که در قالب کارگاه ها و اردوهای آموزشی به انجام می رسد.
وی اضافه کرد: سعی خواهیم کرد تا در سال تحصیلی جدید براساس مطالبات و نیازهای جامعه دانش آموزی، هدف گذاری ها به سمتی باشد که اصلاح و پیشبرد اهداف و ارایه راهکارهای اجرایی جدید بر مبنای درست و منطقی اتفاق بیفتد.
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تاکید کرد: در قبال تربیت و تعالی نسل آینده وظیفه ای خطیر و رسالتی سنگین داریم که ضروری است در انجام آنها از قابلیت ها و توانمندی های بیشتر نظام تعلیم و تربیت و برنامه های غنی سازی اوقات فراغت بیشترین بهره را برد.
وی افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در طول سال تحصیلی و ایام فراغت دانش آموزان به صورت گسترده با اهداف و برنامه ریزی های درست و رویکرد ارزشی و معنوی تمام تلاش خود را به کار برده تا براساس منویات مقام معظم رهبری تربیت نسل آینده یک تربیت ارزشی همراه با ارتقای آرمان های والای نظام اسلامی باشد.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: در بین دانش آموزان، دانش آموزان دختر با توجه به حساسیت و رسالت خطیری که به عنوان مادران آینده در تربیت نسل های بعدی انقلاب دارند، مورد هدف هستند تا بتوانیم منطبق بر برنامه ریزی ها و اهدافی که تعیین شده یک بستر خوب، شایسته و توانمند را در اعتلای روز افزون جایگاه مطلوب دانش آموزان و آینده سازان این جامعه به وجود آوریم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، علامتی یادآورشد: قرارگاه های دانش آموزی در حقیقت اصلی ترین مرکز و قطب تحلیل، ارزیابی و تبیین راهکارهای عملی در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه های تربیت اخلاقی و اسلامی هستند که بر هر یک از اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان ضروری است این برنامه عملی را تابلوی راه خود قرار دهد.

Related posts

Leave a Comment