فعالیت های ورزشی نمادی از ترویج فرهنگ همدلی، تعاون و احساس مسئولیت است

خبرگزاری فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان ، فرشته شهیدی در این مراسم گفت: منش پهلوانی در ورزش معنا می یابد و برماست تا با استفاده از ابزارهای در دسترس، این روحیه را در دانشجو معلمان تقویت کنیم.

دبیر کل المپیاد خطاب به ورزشکاران شرکت کننده در المپیاد، افزود: توصیه  می کنم به رعایت نظم و انضباط، قوانین و مقررات، احترام به تیم مقابل و همکاری با هم تیمی ها و احساس مسئولیت و تبعیت از دستورات داورکه همه و همه در ورزش نمود زیبائی دارد و در حقیقت کلاس درس عملی است.

وی ادامه داد: برای تمرین این شاخص ها، نمایش همه این هنرمندی در مسابقات ورزشی، جلوه گر می شود.

شهیدی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تعداد شرکت کنندگان دانشجو معلمان دختر و پسر در المپیاد ورزشی، تصریح کرد: اداره کل تربیت بدنی معاونت دانشجویی، با همکاری معاونت های دیگر دانشگاه به میزبانی شایسته پردیس الزهرا (س) زنجان، اقدام به برگزاری المپیاد ورزشی دانشجو معلمان نموده است. وی گفت: تعداد 1500 دانشجو معلم پسر و 1000 دانشجو معلم دختر در این جشنواره بزرگ ورزشی شرکت دارند و در رشته های مختلف در دو بخش دختران و پسران به رقابت می پردازند.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان  با بیان این که مسابقات در بخش پسران در فاصله 12 تا 19 مرداد برگزار شد، اظهار داشت: اینک آماده ایم که این المپیاد را در بخش دختران با شکوه هر چه تمام تر، ودر فاصله زمانی 20 تا 26 مرداد ماه، برگزار کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به این که دختران در این مسابقات ورزشی در 6 رشته به  رقابت می پردازند، خاطر نشان کرد: دختران  در رشته های ورزشی دوومیدانی، بدمینتون، تنیس روی میز،کاراته، فوتسال، والیبال به رقابت می پردازند .

دبیر کل المپیاد با اشاره به این که مسئولین دانشگاه فرهنگیان، نگاه ویژه ای به حوزه ی تربیت بدنی و بخصوص تربیت بدنی خواهران  دارند، افزود: این توجه، وظیفه ما را سنگین تر خواهد کرد .

شهیدی از توجه ویژه مهر محمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان به حوزه تربیت بدنی و تربیت بدنی خواهران و اقدامات معاون دانشجویی و معاون مالی و پشتیبانی دانشگاه فرهنگیان قدردانی کرد .

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان  ابراز امیدواری کرد برگزاری این مسابقات، با رعایت اصول جوانمردی و حفظ شئونات اسلامی در شان دانشگاه فرهنگیان، انگیزه ای برای توسعه فعالیت های مرتبط با تربیت بدنی در خانواده بزرگ دانشگاه باشد.

Related posts

Leave a Comment