ساماندهی نیروی انسانی، اولویت اصلی وزارت آموزش و پرورش است

خبرگزاری فرهنگیان
اخبار آموزش و پرورش : وزیر آموزش و پرورش در جمع فرمانداران و روسای آموزش و پرورش جنوب فارس گفت: اولویت اصلی وزارت آموزش و پرورش ، ساماندهی نیروی انسانی است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان علی اصغر فانی در جمع فرمانداران  و روسای آموزش و پرورش لارستان، گِراش ، خُنج ، اِوَز ، بِیرم و جویُم، اظهارکرد: بیش از 98 درصد بودجه وزارت آموزش و پرورش صرف هزینه های جاری دستگاه تعلیم و تربیت کشور می شود و به همین دلیل یکی از اولویت های اصلی وزارت آموزش و پرورش موضوع ساماندهی نیروی انسانی است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به توزیع نامتوازن نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش گفت: سیاست بومی گزینی یکی از راه های حل این مشکل است.
وی با اشاره به اینکه بر اساس قوانین موجود تاسیس بیش از دو پردیس دانشگاه فرهنگیان در هر استانی ممنوع است ،گفت: با توجه به شرایط خاص این منطقه ، تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا یک مرکز ویژه دختران ،در منطقه جنوب فارس  تاسیس کنیم.
فانی ضمن تاکید بر ارتقای کیفیت آموزشی ، پرورشی و پژوهشی دانش آموزان،خطاب به مسئولین این شهرستان ها گفت:به هر میزان که فضا برای تاسیس پژوهش سرا در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد، تجهیز کامل آن پژوهش سرا را، به عهده خواهیم گرفت.

 
 

Related posts

Leave a Comment