رقابت بیش از 178 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبرگزاری فرهنگیان

حسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری فرهنگیان اظهارداشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 ، از 15 مردادماه جاری و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد.
وی با بیان اینکه زمان ثبت نام ساعت 24 چهارشنبه 21 مردادماه به پایان رسید افزود: در پایان مهلت مقرر تعداد 178 هزارو 62 نفر داوطلب شرکت در این آزمون استخدامی شدند.
توکلی ادامه داد: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز جمعه 27 شهریور ماه برای جذب پنج هزار معلم در همه مراکز استان ها برگزار می شود و کارت شرکت در این آزمون و برگ راهنمای آن نیز روز سه شنبه 24 شهریور برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
وی یادآور شد: تمامی اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته های شغلی، رشته های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته های شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش و همچنین مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.
براساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، بر اساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می کند.
براساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، بر اساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می کند.

Related posts

Leave a Comment