داوطلبان آزاد از 15 مهر کتاب های پیش دانشگاهی را به نرخ دولتی بخرند

خبرگزاری فرهنگیان

اخبار آموزش و پرورش: به گزارش خبرگزاری فرهنگیان لیدا نیک روش ضمن درخواست از داوطلبان آزاد مبنی بر عدم خرید کتاب های درسی از کتاب فروشی ها با نرخ بالاتر از قیمت پشت جلد اظهار کرد: افرادی که فارغ التحصیل شده اند و به هر دلیلی به کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی نیاز دارند، می توانند از 15 مهر به سامانه فروش اینترنتی کتب درسی به نشانی www.irtextbook.ir مراجعه کنند.
وی تصریح کرد: با اتمام توزیع کتب درسی دانش آموزان، از 15 مهر سامانه اینترنتی فروش کتب درسی برای داوطلبان آزاد فعال می شود و این افراد می توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست خود کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی را به نرخ دولتی و پشت جلد تهیه کنند.
مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی افزود: در تلاش هستیم تا این امکان را فراهم کنیم که کتاب های درسی از طریق پست به نشانی که افراد ارایه می دهند، ارسال شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، نیک روش توصیه کرد: داوطلبان آزاد برای تهیه کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی به افراد متفرقه مراجعه نکنند چرا که این افراد با سودجویی، کتاب های درسی را با قیمت بالایی به افراد ارایه می کنند.

Related posts

Leave a Comment