افزایش حقوق معلمان در طرح رتبه بندی بین 300 تا 800 هزار تومان است

خبرگزاری فرهنگیان
اخبار آموزش و پرورش: رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین خواسته معلمان کشور رفع تبعیض بین پرداخت آنها با سایر وزارت خانه ها است که در زمینه دولت و مجلس تلاش های خوبی داشته اند.

امیر خجسته در گفت و گو با خبرگزاری فرهنگیان اظهار داشت : طرح رتبه بندی معلمان طبق آخرین گزارش ها بین 300 تا 800 هزار تومان تعیین تکلیف شده است که به معلمان در قالب این طرح پرداخت شود.

 وی افزود: این طرح رتبه بندی معلمان اقناع کننده جامعه فرهنگیان کشور نیست و باید فراتر از این برای قشر زحمت کش معلمان اقدام شود.

 رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید تبیعضی که بین کارکنان وزارت آموزش و پرورش و سایر وزارتخانه ها وجود دارد برداشته شود .

 وی ادامه داد: البته از تلاش های مجدانه وزیر آموزش و پرورش و دولت در خصوص اجرای و تعیین اعتبار برای رتبه بندی معلمان باید تشکر کرد اما انتظار می رود که نظام هماهنگ پرداخت حقوق و دستمزد در کشور اجرایی شود به طور مثال فردی با یک مدرک در وزارت خانه 800 هزار تومان دریافت می کند و شخصی با همان مدرک در وزارتخانه دیگر 4 میلیون تومان دریافت می کند باید این تبعیض ها برداشته شود .

 خجسته گفت:تربیت نسل آینده کشور به دستان توانمند معلمان انجام می شود و باید تا حدی که می توانیم به فرهنگیان کشور خدمت کنیم .

 وی ادامه داد : جلسات خوبی برای نظام هماهنگ پرداخت بین دولت و مجلس شورای اسلامی تا امروز بوده و امیدواریم در آینده ای نزدیک با تلاش دولت روند روبه رشدی در این زمینه داشته باشیم .
 

Related posts

6 Thoughts to “افزایش حقوق معلمان در طرح رتبه بندی بین 300 تا 800 هزار تومان است”

 1. شهماروند

  سلام بیایین خومون بگویم خومون بگریویم

 2. احمد


  خدا دروغگوها رو لعنت کنه و با طاغوتیان محشور کنه.

 3. علی معلم

  از جناب خجسته و همکاران مجلسی شان بعیده به معلم جماعت ۸۰۰ هزار تومن اضافه کنند

 4. معلم

  با همین جار و جنجال و آبرو ریزی که راه انداختید واقعا دارید خدمت می کنید دستتون درد نکنه!!!

 5. معلم رنجدیده و فقیر

  چقد رسانه ایی میشه این مبلغ ناچیز اونم هزار تا رقم میگین بابا به خدا زشته واسه جامعه فرهنگی یکم درک داشته باشین نه سواد یا همون دو دو تا چهار تا…والا به خدا…

 6. رضا

  هر کسی یه رقم میگه..!!

Leave a Comment