استاندار لرستان رئیس شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران شد

واژه نیوز خبرگزاری فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری فرهنگیان ، هوشنگ بازوند در این جلسه با استقبال از این رویداد بزرگ علمی اعلام کرد : لرستان از تمام ظرفیت های موجود خود برای برگزاری مطلوب و شایسته این کنفرانس استفاده خواهد کرد . 

استاندار لرستان این کنفرانس را فرصتی مناسب برای معرفی لرستان و جاذبه های آن اعلام کرد و گفت : دستگاههای اجرایی استان با همدلی و هم افزایی تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا لرستان از ثمرات این کنفرانس بهره مند شوند .
 
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم در این جلسه با تقدیر از حمایت و پشتیبانی استاندار لرستان از برنامه های آموزش و پرورش بیان کرد: نگاه مثبت استاندار لرستان به دستگاه تعلیم و تربیت و حمایت های مادی و معنوی از آموزش و پرورش در پیشبرد بهتر امور راهگشا بوده است.
 
گودرز کریمی فر افزود : تقویت و توسعه انجمن های علمی معلمان یک سیاست راهبردی در آموزش و پرورش است .
 
وی خاطر نشان کرد : در هفته اخیر انجمن های علمی معلمان در تمام رشته ها راه اندازی شده و تلاش می شود تا از ظرفیت این انجمن ها برای توانمند سازی معلمان و ارتقاء بنیه علمی و پژوهشی دانش آموزان حداکثر استفاده به عمل آید .
 
وی تاکید کرد : دبیران باید تلاش کنند تا از فناوری ها و شیوه های نوین تدریس بهره مند شوند و خود را برای پاسخگویی به نیازهای علمی دانش آموزان آماده کنند .
 
رئیس اتحادیه انجمن فیزیک معلمان ایران هم گفت : لرستان با نشاط و پویایی خود را برای برگزاری باشکوه و شایسته شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران آماده می کند .
 
اسفندیار معتمدی تعامل و همکاری آموزش و پرورش لرستان و دستگاههای اجرایی را مطلوب برشمرد و گفت : انتظار می رود تا کنفرانس شانزدهم نتایج بهتری نسبت به دوره های قبل داشته باشد .
 
وی خاطر نشان کرد : باید شرایطی فراهم کرد تا معلمان فیزیک و دانش آموزان از این فرصت حداکثر بهره را بگیرند .
 
دبیر اجرایی شانزدهمین کنفرانس آموزش معلمان ایران هم با اشاره به تمهیدات صورت گرفته گفت : 16کمیته فرعی در این کنفرانس تشکیل شده و تلاش می شود تا این کمیته به صورت تخصصی و فنی به پیگیری وظایف محوطه بپردازند .
 
سیده منصوره شاهرخی  با اشاره به سال جهانی نور گفت : نمایشگاه جانبی کنفرانس با محوریت سال جهانی نور برگزار خواهد شد و کارگاههای آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان نخبه و علاقمند تشکیل می شود .
 
رسولی دبیر کمیته علمی این کنفرانس هم از واصل شدن 440 مقاله به دبیرخانه شانزدهمین کنفرانس فیزیک معلمان ایران خبرداد و گفت : سهم معلمان لرستانی در مقالات رسیده به دبیرخانه همایش قابل توجه است .
 
رسولی هم چنین از ارسال 30کارگاه علمی به دبیرخانه خبرداد و گفت : از ظرفیت های استان لرستان هم به خوبی استفاده شده و تقریباً نیمی از اعضای کمیته علمی کنفرانس از همکاران لرستانی انتخاب شده اند که استاندارد های لازم را برای حضور در کنفرانس های ملی دارا هستند .

Related posts

Leave a Comment